SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyce a ćwiczenia na rzeźbę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Tylko czy faktycznie spowoduje to utratę tkanki mięśniowej ?? Przecież to zwyczajne ćwiczenia. Równie dobrze mógłbym spalić mięśnie przy aerobach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
To się nazywa katabolizm a najlepszym antykatabolikiem jest dieta a dokładniej białko, później suplementy np. glutamina, bcaa..

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
No tak, ale ten katabolizm chyba występuje także przy aerobach. Słyszałem, że aeroby też spalają mięśnie. Więc jeśli wygodniej mi ćwiczyć to, niż aeroby, to chyba nie ma przeciwwskazań. No i robię sobie jednocześnie rzeźbę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2332
tak spalaja jak robisz je zbyt dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Ale ja nie napisałem ze przy aerobach nie występuje katabolizm
Na twoim miejscu ustaliłbym sobie na poczatku diete z ujemnym bilansem kalorycznym potem trening siłowy no ale wszystko zależy od ciebie
wg mnie rzeźba to strata czasu (chodzi mi o trening)

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Mogę stracić trochę mięśni. Grunt, to żeby usunąć ten tłuszcz. Skoro to pozwoli mi osiągnąć dany efekt - to będę tak ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Pamiętaj ze nie osiągniesz treningiem w siłowi w miesiąc tego co możesz osiągnąć przez tydzień stosując aeroby

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Ale ja jestem w stanie ubiec 15 minut, więcej nie daję rady. O ile ćwiczenia siłowe idą mi całkiem nieźle, to aeroby wykonuję nieudolnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
A ponoć tłuszcz spala się dopiero po pół godziny ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Najwazniejsza jest dieta! Aeroby na drugim miejscu dopiero potem trening... wazne jest to zeby ograniczyc katabolizm jak tylko sie da, polecam do tego diete CKD, jesli sie przylozysz to efekt murowany, ja robilem tej wiosny 30min aerobow przed treningiem, sam trening godzine, kazda partia 2x w tygodniu, brzuch 3x, trening byl malo intensywny na niezbyt duzych ciezarach, dzieki czemu nie przetrenowalem miesni przez ten czas. Efekt tego taki ze ucieklo 16cm z pasa przez 4 miesiace do tego okolo 8-9kg wagi... obwody troche spadly, w bicepsie spadlo 1,5cm a mimo to wygladal na wiekszy.

Zycze wytrwalosci przy redukcji i silnej woli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase 14 lat

Następny temat

Trening klaty

WHEY premium