SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyce a ćwiczenia na rzeźbę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Z niezmierną przykrością muszę przyznać, iż posiadam obtłuszczone cyce. Czy da się to zrzucić przy pomocy ćwiczeń na rzeźbę ?? Czy same ćwiczenia na rzeźbę wystarczą ? Czy też zrobię sobie za***iste mięśnie, ale i tak będą dalej ukryte pod tłuszczowym cycorem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Dieta + aeroby + odpowiedni trening napisałem to w kolejności najważniejsze do mniej istotne

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
A mogą być ćwiczenia siłowo-aerobowe (tzn. dużo powtórzeń z stosunkowo małym ciężarem, ciągłe ćwiczenie bez przerw przez godzinę) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
To co napisałeś to jest zwykły trening na rzeźbę mozesz zastosowac każdy rodzaj treningu przy redukcji, polecam ci siłę ale wszystko zależy od ciebie

Zapomniałem napisać o treningu HIIT poczytaj o nim

Zmieniony przez - NameNotDis w dniu 2007-10-07 16:44:16

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
No tak, ale ten zwykły trening na rzeźbę pozwoli mi zrzucić zbędne kilogramy ? nie jestem bardzo tłusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
taki trening zrzuci tłuszcz jak i mięsnie. Ja bym tam wolał aby sam tłuszcz spadał

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Sam trening jest kiepskim sposobem na zrzucenie kg, trening na rzeźbę tylko podkreśli mięśnie staną się bardziej wyraźne ale nadal będziesz miał ta samą wage, przy treningu na siłowni można spalić kalorie ale nie tyle co przy aerobach

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
Zrzuci mięśnie ? A nie przerobi tłuszczu na mięśnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Tłuszczy nie da się przerobić na mięśnie, gdy masz diete pod kątem masy to celem nie jest tłuszcz celem jest masa mięśniowa

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
No ale skoro ten trening spali tłuszcz i mięśnie, to mięśnie sobie zrobię jak skończę ten trening i już będę szczupły. Po grzyb mi mięśnie, jak ich nie widać, bo są pod tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Zależy co jest twoim priorytetem ja na pewno nie chciałbym stacić mięśni redukując się

Yo, yo mada faka bicz!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase 14 lat

Następny temat

Trening klaty

WHEY premium