SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyborg o Materli

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6343
After three straight victories over foreign fighters - two of them at Cage Rage and the other one at Meca Fight Championship - Evangelista Cyborg is training hard to face another non-Brazilian fighter on November 26th, on the Jungle Fight event's next edition, in Manaus, Brazil. Cyborg's opponent this time will be Michal Materla, from Poland, who remains unbeaten in MMA - his record shows seven fights and seven victories - and is currently training at Gracie Barra Combat Team facilities, in Rio de Janeiro.

'I've heard he has a good ground game, but nothing more than that. If he takes me down it will be no problem, I will submit him. I like fighting foreign fighters because they aren't as tough as the Brazilians. I have only faced one single good foreign fighter, Antony Rea, in my first Cage Rage appearance. The others were a piece of cake' says Cyborg.

http://news.adcombat.com/article.html?id=10193

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
ciesze się z tego, że wygrał lepszy :) a nadmiernie pewni siebie to byli tu co niektórzy forumowicze i jak się okazało - w sposób całkiem nieuzasadniony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15727
a żeny sie k*** nie ździwił :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15727
Po trzech prostych zwycięstwach nad obcymi zawodnikami - dwóch z nich na Cage Rage i inny na Meca Fighting Championship - Evangelista Cyborg trenuje intensywnie żeby zlać ( ) innego niebrazylijskiego przeiwnika 26. listopada na Jungle Fight w Manaus,Brazylia. Przeciwnikkiem Cyborga będzie Michal Materla z Polski, który pozostaje niepokonany w MMA - jego rekord to siedem walk i siedem zwycięstw - obecnie trenuje w Gracie Barra Combat Team, w Rio de Janeiro.

'Słyszałem,że on jest dobry w parterze, ale nic poza tym. Jeżeli on mnie obali to nie bede mial z tym problemu i go poddam. Lubię walczyć z obcymi zawodnikami dlatego, że one nie są tak twardzi jak Brazylijczycy. Walczyłem tylko z jednym dobrym zawodnikiem, Antony Rea w moim pierwszym występie w Cage Rage. Inni byli dla mnie bułką z masłem () mówi Cyborg.

tłum. kcpr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Widzialem walki obu i musze powiedziec ze Materla zmiecie tego pajaca z powierzchni ziemi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6343
A sie cwaniaczke przejedzie
kcpr dzieki ze mnei wyreczyles mialem to zrobic wczesniej ale w robocie mialem za duuzo pracy :-/

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Cyborg jest strasznie zadufany w sobie. Gada jakby był jakimś światowej sławy mistrzem a póki co nim nie jest i mam nadzieję, że Materla go skarci. Wszak Materla miał dłuższą przerwę w walkach więc wiele mogło się zmienić, (mam nadzieję, że na lepsze ), więc to błąd, że Cyborg go tak schmatyzuje i nie spodziewa się zagrożenia w stójce.
Ciekaw jestem jakie będą kolejne plany po ewentualnej wygranej Materli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
przeczytałam temat "Cyborg...." .......i pomyślałam o Fedorze

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Moim zdaniem Cyborg widział walki Michała i musi sobie dodać animuszu teraz bo inaczej nie wyjdzie na ring
Tak na serio, to myślę, że nie ma co brać sobie za bardzo do serca tego co ktoś mówi przed walką o przeciwniku. Wypowiedzi "po" są bardziej miarodajne
Poczekamy, zobaczymy, ja 3mam kciuki za M.M.

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
'Słyszałem,że on jest dobry w parterze, ale nic poza tym"--->kpiny jakieś.

Chyba nie tego M.M walki widział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Jeszcza inna sprawa, Brazylijczycy maja takie podejscie, to jest ich sport, oni sa prawdziwymi fighterami, to ich ludzie sa najlepsi ( w glownej mierze) na swiecie. Zobaczyl walki Ci.pka i pewnie sobie pomyslal, maly Polaczek z jakiegos zapomnianego przez Boga kraju, wydaje mu sie ze umie walczyc bo pokonal Niemca, Czecha i innych Polaczkow, reasumujac jestem niemalze pewien, ze Cyborg lekcewazy Michala i raczej tu nie chodzi o dodanie sobie animuszu.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Lekceważy też mi się tak wydaje. Przejedzie się chłopaczyna i zmienią mu ksywe.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może ktoś wie...

Następny temat

najnudniejsza walka mma i k1

WHEY premium