SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Cwiczenia na skoliozę jednołukową piersiowo ledzwiową

Wysłana -
Witam

Nie jestem specem od gimnastyki korekcyjnej dlatego prosiłbym o pomoc. Potrzebuje 8 przykładowych cwiczen na skoliozę jednostronną piersiowo ledziwową lewostronną. Pozycja wyjściowa ruch i oddziaływanie. Najlepiej jakby jeszcze 2 zdjęcia były 1 to pozycja wyjsciowa a 2 ruch.
Nie miałem pojecia gdzie to napisac wiec w razie potrzeby prosze przeniesc do odpowiedniego działu
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
najkorzystniejszym rozwiązaniem było by udanie się na konsultacje do fizjoterapeuty. Nie czarujmy się, będzie on miał wtedy najlepszy pogląd na twoją wadę postawy.
Wysłana -
Tu chodzi o prezentacje na studia na zaliczenie :D. Przepraszam zapomnialem dodac ehh. Za duzo na glowie
Wysłana -
Johny2309
Witam

Nie jestem specem od gimnastyki korekcyjnej dlatego prosiłbym o pomoc. Potrzebuje 8 przykładowych cwiczen na skoliozę jednostronną piersiowo ledziwową lewostronną. Pozycja wyjściowa ruch i oddziaływanie. Najlepiej jakby jeszcze 2 zdjęcia były 1 to pozycja wyjsciowa a 2 ruch.

ćwiczenia dobiera się indywidualnie po wykonaniu wcześniej badania klinicznego i oceny stanu funkcjonalnego
inna sprawa że temat brzmi jakby ktoś miał za Ciebie zrobić prace domową
Wysłana -
Mało jest materiałów w internecie na ten temat.A nic praktycznie ze zdjęciami. A tak pomyślałem że może ktoś coś jakiś wskazówek udzieli może akurat ktoś na tym forum się tym zajmuje
Wysłana -
polecam ksiazke atlas cwiczen korekcyjnych, autor Owczarek
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź