SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na skoliozę jednołukową piersiowo ledzwiową

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Witam

Nie jestem specem od gimnastyki korekcyjnej dlatego prosiłbym o pomoc. Potrzebuje 8 przykładowych cwiczen na skoliozę jednostronną piersiowo ledziwową lewostronną. Pozycja wyjściowa ruch i oddziaływanie. Najlepiej jakby jeszcze 2 zdjęcia były 1 to pozycja wyjsciowa a 2 ruch.
Nie miałem pojecia gdzie to napisac wiec w razie potrzeby prosze przeniesc do odpowiedniego działu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14658 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
najkorzystniejszym rozwiązaniem było by udanie się na konsultacje do fizjoterapeuty. Nie czarujmy się, będzie on miał wtedy najlepszy pogląd na twoją wadę postawy.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Tu chodzi o prezentacje na studia na zaliczenie :D. Przepraszam zapomnialem dodac ehh. Za duzo na glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Johny2309
Witam

Nie jestem specem od gimnastyki korekcyjnej dlatego prosiłbym o pomoc. Potrzebuje 8 przykładowych cwiczen na skoliozę jednostronną piersiowo ledziwową lewostronną. Pozycja wyjściowa ruch i oddziaływanie. Najlepiej jakby jeszcze 2 zdjęcia były 1 to pozycja wyjsciowa a 2 ruch.



ćwiczenia dobiera się indywidualnie po wykonaniu wcześniej badania klinicznego i oceny stanu funkcjonalnego
inna sprawa że temat brzmi jakby ktoś miał za Ciebie zrobić prace domową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Mało jest materiałów w internecie na ten temat.A nic praktycznie ze zdjęciami. A tak pomyślałem że może ktoś coś jakiś wskazówek udzieli może akurat ktoś na tym forum się tym zajmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
polecam ksiazke atlas cwiczen korekcyjnych, autor Owczarek
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w kostce

Wiecej