SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na kaptury?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2995
Siema! Znacie jakies fajne cwiczenia zeby rozwinac kaptury bo ja znam tylko szrugsy, wogole czy jest jakies inne cwiczenie na kaptury?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Dobrym ćwiczeniem na kaptury moim zdaniem jest unoszenie hantla na wyprostowanej ręce w góre najlepiej tym robić superserie i zmieniać własne ustawienie ciała wtedy wejdzie w kaptury pod innym kątem i będa sie nieźle rozwijać przy okazji tym ćwiczeniem cieżko sobie krzywde zrobić.

mój trening na te mięśnie wygląda tak:

6 superserii czyli mam tutaj na mysli ciągłe zmienianie rąk 1 hantelm bez odpoczynku po 20 powtórzeń czyli w praktyce wychodzi taka 1 duża seria za 120 powtórzeń,

następnie 5 seri po 20 powtórzeń z barkiem opartym na klatce i lekkim skrętem

puki co te miesnie rozwijają sie u mnie bardzo dobrze

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
np. zarzut
podciaganie sztangi wzdlu tulowia

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5142
no szrugsy przodem i tylem a i oprocz Tych wymienionych powyzje przez kolege to wnosy sztangielek bokiem tez mgoa pomoc rozwinac kaptury;)
ps. ja robie tylko szrugsy 4 razy max i rosna jak grzyby po deszczu;p;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2995
Ja robie 20 powtorzen sztanga z obciazeniem 34 kg i jakos slabiutko idzie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Ten zarzut to jak to się robi?? Normalnie bierzesz sztangę z ziemi i podciągasz wzdłóż tułowia do... właśnie do kąd??

Ja robię 4 serie po 12 powtórzeń 40kg, a jak jest mniej to do maxa. Wogóle kaptury można by traktować tak jak łydki, czy przedramiona, czyli robić powtórzenia np. 4x max, a nie 4x 12
chyba przejdę na ten sposób

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Sprubój unoszenie hantli bokiem stojąc - aż do połączenia rąk nad głową. Głowę możesz trochę wygiąć do tyłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Uhm... Chciałem powiedzieć "spróbuj", ale cholerne problemy mam z pisownią tego słowa :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
kaptury rowniez pracuje przy wyciskaniu zza glowy, jezeli opuszczasz sztange do samego karku.

poza tym biora udzial nawet w takich cwiczeniach jak podciaganie na drazku, martwy ciag [podobno, czytalem o tym w jakims artykule - nie sa mocno zaanagazowane, ale odwalaja swoje robote]

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
izometryki.
Spróbuj przy szrugsach w górnej fazie przytrzymać ok 10 sek barki w górze.

ja ze swojej strony nie polecam krążeń barków przy szrugsach.




Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-08-02 19:50:00

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Czy ma to jakieś ewentualne, niepożądane efekty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek sily z treningu na trening, ból

Następny temat

powrót

WHEY premium