SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia Ogolnorozwojowe dla 13 latka ;d;d;d;d

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
Elo mam 13 latek postanowilem powaznie wziac sie do roboty na silowni i najlepiej bedzie jak zaczne od cwiczen ogolnorozwojowych tylko nie mam pojecia jak taki plan ulozyc bardzo bym byl wdzieczny osobom ktore by mi w tym pomogly jezeli komus to pomoze to mam 171 cm wzrostu waze 58 kg :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
wlasnie 2 razy w tygodniu mam dostep do silowni raz w tyg. do baseniku ;p a w domu mam hantelki ekspander i worek treningowy czyli to co cieszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Witaj Wodzu
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Przeczytaj to sobie. Jak dla Ciebie na poczatek swietna sprawa. Najlepiej zejdz na sam dol tego linku. Tam jesttrening domatora. Ogolnorozwojowka. Jak ja mialem 13 lat to przede wszystkim brzuszki i pompki na rozny sposob trzaskalem. Nie cwicz na razie na stojaco z ciezarami, daj sobie jeszcze urosnac Dobre jest tez podciaganie. Poczytaj tez o dietach, bo najwazniejsze jest odpowiednie odzywianie. 65% dieta 30% cwiczenia a 5% to suplementy i genetyka. Zycze powodzenia
pozdro

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
Dzieki Maro ;p napewno zobacze ;D ale za suplementami to sie narazie nie rozgladam ;D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Hmmm... młody jestes. Nie spieszył bym się tak do siłowni. Masz cale życie na to Nie chodzi o to żebyś się zniechęcił, ale w tym wieku możesz sobie ciężarami bardziej zaszkodzić niz pomóc. Jesteś, że sie wyraże jeszcze "miękki", rośniesz, rozwijasz się, stawy, kości mogą nie bbyć zadowolone z treningu z ciężarami. (Pamiętam, że jak miałem mniej więcej tyle lat co ty to miałem problemy ze względu na to, że szybko rosłem, bolały mnie stawy, nawet miałem szyne na stopie, bo były problemy "z pozrastaniem się tego wszystkiego w całość". A obciążanie się jeszcze do tego teningiem siłowym to nienajlepszy pomysł.)
Mogę ci polecić ćwiczenia z ciężarem, ale swojego ciała:
Pompki, podciaganie na drążku, brzuszki, przysiady(bez obciążenia), biegi, basen(super sprawa), ćwiczenia rozciągające.
Będziesz miał w ten sposób lebszy start na siłowni za parę lat

Co do diety, to jestem przeciwny, ale zdrowe odżywianie polecam jak najbardziej.

Acha to tylko moje skromne zdanie na ten temat. Poślę @ do Michała on ci bardziej pomoże i poprawi wszystkie bzdury, które wcześniej napisałem.

Pozdrawiam tom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
kurde..:/...on ma tyle wzrostu i tyle waży co ja..:/
tylko że ja mam 17 lat..:/

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
"Trening w terenie"

https://www.sfd.pl/temat155314/


Trening Domatora:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

coś ze starej szkoły-Rady Waldemara Baszanowskiego:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=32124&forum_id=121&Topic_Title=&forum_title=Z archiwum kulturystyki

A PRZEDE WSZYSTKIM WIZYTA U LEKARZA SPORTOWEGO

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
hmmm ale nie zaszkodzilo by chyba 2 razy w tygodniu podniesc jakis ciezarek ? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zależy jaki i jak podnieść...
a jest sens?? podnościć byle co i byle jak??
lepiej robic tak, jak mówią mądrzy ludzie (ten wyżej a za jakiś czas brać się za ciężary tak przyzwoicie.
na trening ciężarami będziesz jeszcze miał czas...jeśli teraz nie zepsujesz sobie zdrowia nieprzemyślanym treningiem.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
Aha wiec sie zastosuje do tego dzieki za pomoc wszystkim :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps- czy da radę??

Następny temat

Biceps :/

Wiecej