SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cukier w diecie na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12021

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Płeć

man

Cel

masa

Waga

80kg

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

max 15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedąca zazwyczaj

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 6 dniowy split + interwały

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta redukcyjna low carb

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bdb

Stosowana lub planowana suplementacja

SAA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Witam

W diecie na masę uzbierało mi się 85 gram cukru z produktów :
-buraki gotowane
-marchew
-ananas
-winogrono
-kiwi
-jabłko zielone
-miód pszczeli

Może być to dodatkowy bodziec dla organizmu do odkładania tkanki tłuszczowej ????
Czy powinienem obniżyć cukry ?? Jeśli tak to do jakiej wartości lub jak wartość jest optymalna dla organizmu , której nie należy przekraczać .

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
deja vu
J/w. Nie zawsze więcej, znaczy lepiej. 485% selenu brzmi mocno absurdalnie. No dobra, całośc tej suplementacji jest mocno przesadzona. Chorzy ludzie tylu tabletek nie łykają. Poczytaj trochę o selenie i wpływie na spermatogeneze np.


Tego selenu mogło mi aż tyle się nazbierać :S
ryż ugotowany 600 do 700 gram
kurczak/indyk 500 do 600 gram
jajka 200 gram
Płatki owsiane 100 gram
produkty bogate w selen w mojej diecie

heh...no i na moje szczęście duże dawki witaminy C , która osłabia wchłanianie selenu .

Zabawa w dietę staje się dość skomplikowana =^_^=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
Byle nie 70 g z miodu . Trzeba widzieć cała diete żeby się wypowiadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak Flex. Plus trzeba się zastanowić, czy ten bf 15 % (czy to jest rzeczywiście 15) to nie jest dodatkowy bodziec do odkładania się tkanki tłuszczowej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
BF nie mam jak zmierzyć teraz , na 8kg masy obwód pasa nad brzuchem wzrósł mi o 2,5cm . poprzednia waga z grudnia 2017 72 kg bf 12% kostkę na brzuchu mam dalej . Nie chce rozmawiać na temat całej diety , nie znalazłem informacji jedynie ile cukrów mogę mieć w diecie z warzy i owoców .

miód 10 gramów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
No i nie znajdziesz bo to sprawa indywidualna . Nie można zakładać jakiegoś przedziału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
spożywanie owoców/warzyw rano lub wieczorem ma jakieś znacznie ??? miód akurat jem przed treningiem myślę że to nie jest problem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
przecież węgle to paliwo dla organizmu , według mnie lepiej przed treningiem niż na kolacje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
WW proste - miód/ żelki to raczej bezpośrednio po treningu. https://potreningu.pl/articles/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij No ale o diecie nie chciałeś dyskutować

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
po treningu pije akurat izolat bez cukru + vitargo + gorzka czekolada 98 % kakao . te żelki to zawsze myślałem że koksy łykają do...... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
dzięki za linka ^_^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A może jakaś bułeczka na redukcji ?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i ew. modyfikacji (trwa już 4tyg)

WHEY premium