SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cukier w diecie na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12018

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Płeć

man

Cel

masa

Waga

80kg

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

max 15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedąca zazwyczaj

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 6 dniowy split + interwały

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta redukcyjna low carb

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bdb

Stosowana lub planowana suplementacja

SAA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Około 2 godziny przed treningiem ma być pełnowartościowy posiłek i nie miód. Na cukrach prostych formy nie zrobisz. Szczególnie przed treningiem. Polecam zaznajomić się z podstawami diety zbilansowanej, zamiast myśleć o dopingu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zbyt duży nadmiar kalorii w diecie + wysoko przetworzone produkty mogą przyczynić się do odkładania energii w komórki tłuszczowe. Przecież owoce stanowią istotny element z zdrowej diecie więc nie wiem czego się obawiasz. Ten miód bardziej nie pasuje, nie mogłeś znaleźć takich informacji, gdyż takowe nie istnieją. Nie ma stricte ustalonych ilości, gdyż jest to zależne od wielu czynników. Dla osoby aktywnie fizycznej cukry z dobrych źródeł są wręcz korzystne bowiem dla Janusza siedzącego przed telewizorem już nie bardzo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Dzięki Dudee :D właśnie o takie informacji mi chodziło
PS. z wysoko przetworzonych produktów w diecie zostało mi około 15g vegety :S nie potrafię zrezygnować z tej przyprawy ;p;p

miód to raptem 10g dziennie z bio produkcji , raczej urozmaicenie diety . Mam kilka słoików jeszcze przecież nie wyrzucę więc muszę zjeść^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
domer
Około 2 godziny przed treningiem ma być pełnowartościowy posiłek i nie miód. Na cukrach prostych formy nie zrobisz. Szczególnie przed treningiem. Polecam zaznajomić się z podstawami diety zbilansowanej, zamiast myśleć o dopingu.


Łosoś 100g
Ryż 100g
Płatki owsiane 100g
pestki z dyni 50g
winogrona 70g
maca 9g
banan 100g
miód 10g

Tak wygląda mój pierwszy posiłek jeśli idę na siłkę z rana , według mnie niczego w nim nie brakuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
a zapomniałem wypijam około litra wody do tego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
TrueChaos

Łosoś 100g
Ryż 100g
Płatki owsiane 100g
pestki z dyni 50g
winogrona 70g
maca 9g
banan 100g
miód 10g

Tak wygląda mój pierwszy posiłek jeśli idę na siłkę z rana , według mnie niczego w nim nie brakuje ;)



No zdecydowanie nie brakuje , tylko żebys się nie obrzygał na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
lol od 09:00 do 10:00 tak sobie później już luz . W tamtym roku wstawałem o 5 żeby to zjeść , teraz jednak wole spać do 7 , mam troszkę mniej efektywną 1 godzinę treningu .

Ponoć cel uświęca środki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
flex1976
TrueChaos

Łosoś 100g
Ryż 100g
Płatki owsiane 100g
pestki z dyni 50g
winogrona 70g
maca 9g
banan 100g
miód 10g

Tak wygląda mój pierwszy posiłek jeśli idę na siłkę z rana , według mnie niczego w nim nie brakuje ;)



No zdecydowanie nie brakuje , tylko żebys się nie obrzygał na treningu


Poza tym wolę się zrzygać nić mieć sraczkę po gainerach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W jaki sposób mieszasz tyle różnych produktów ze sobą?



Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-13 07:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
dudee
W jaki sposób mieszasz tyle różnych produktów ze sobą?




Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-13 07:10:51



Może lepiej nie wiedzieć?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A może jakaś bułeczka na redukcji ?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny i ew. modyfikacji (trwa już 4tyg)

WHEY premium