SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3
Właśnie czasem ludzie sami doprowadzają swoją twarz do takiego stanu. Ja miałem straszną twarz, ale od kiedy mam diete, pije więcej wody to widzę poprawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Dieta bezwątpliwie ma znaczenie w tej kwestii. Jednak Twój post niewiele wnosi do tematu, więc nie ma sensu odżwieżać po latach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, odpowiednia podaż witamin etc. może poprawić znacznie jakość skóry, niemniej temat jest do zamknięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 33
Gadanie, że nie warto. Cały czas zmienią się leki na trądzik i pojawia się coś nowego. Ja chyba przed dobre 4 lata nie radziłam sobie dobrze z trądzikiem ;/ Myślę, ze takie info dla innych jest bardzo przydatne. Z takich ostatnich hitów pomocnych mi przy trądziku mogę polecić: żel siarkowy do mycia twarzy, póxniej nakładanie hydrolatu na twarz, ale tutaj najlepiej patrzeć za bardzo nawilżającym - ja mam akurat lawendowy. Jak hydrolat się wchłonie to nakładam krem na trądzik o nazwie chyba sewolium (ale pisowni nie jestem pewna) z lukrecją i drożdżami, więc dość mocny po tym faceci mogą zakończyć, a dziewczynom polecam poczekać aż ten się wchłonie i dopiero nakładać makijaż dermo kosmetykami :) Ufff, może komuś się przyda :D



Zmieniony przez - Pyrek-Kartofelek w dniu 2019-04-24 11:01:53

Zmieniony przez - Pyrek-Kartofelek w dniu 2019-04-24 11:02:21
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol

Następny temat

10 moich przykazań

WHEY premium