SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit początek

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Witam. Jak zacząć z crossfitem.? Czytałem już wiele tematów ale wciąż nie wiem. Trenuje już parę lat na silce i nie wiem jak przejść teraz w cross. Jak dobrze rozpisać plan żeby wszystko szło jak należy.? Jest wiele wodow i nie wiem co z czym najlepiej. Pomoże ktoś ułożyć jakiś plan?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
sooo
Tylko nie wiem czy robić na ilość powtórzeń czy np wszystko po 30 sekund. Codziennie inaczej?


stary wejdź na CrossFit.com i będziesz miał codziennie inny trening, nie martwisz się o programowanie, bo masz już zaplanowane na każdy dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Hej, najprościej by było abyś dołączył do CrossFitowego Boxa i programowanie miałbyś z głowy. Dodatkowo nauczyli by Cię techniki jak również sprawdzili mobilność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Z techniką myślę nie mam problemu i z koordynacją również. Długo już ćwiczę, do tego pilka. U mnie niestety nie ma nic takiego dlatego sam muszę coś wymyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Dużo boksów umieszcza programowanie na swoich fanpage'ach lub stronach, więc myślę, że spokojnie możesz korzystać :)


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2016-11-02 20:31:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Jak często robisz Clean lub Snatch , Muscle Ups?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sooo
Z techniką myślę nie mam problemu i z koordynacją również. Długo już ćwiczę...
Proszę, podstawowe WODy - Benchmark WOD: ‘The Girls’
Jeśli schematy za wiele nie mówią to wpisz na youtube i wszystko będzie jasne. Np. WOD "Fran":
- 21 thrusters* (40 kg)
- 21 podciągnięć
- 15 thrusters
- 15 podciągnięć
- 9 thrusters
- 9 podciągnięć
Robisz WODa jak najszybciej.
*thruster - przysiad ze sztangą trzymaną z przodu na barkach i wysoki podrzut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
I co taki trening 3 razy w tyg? Czy ile? Zaznaczam że to będzie mój jedyny trening, a nie dodatek do siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Zrob tak jak Fighter Ci polecil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Przecież Nie będę brak ze strony treningów dla zaawansowanych. Sam chce coś ułożyć tylko nie wiem co z czym łączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Pamiętaj, że zawsze możesz skalować w dół jeżeli czegoś nie umiesz, bądź czujesz się niekomfortowo, ja tak robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Rzuć okiem na konkursowe prace na temat początków w crossficie, są tutaj:
https://www.sfd.pl/KONKURS_CROSSFIT,_TREC-t1126967-s2.html

Przy okazji - najlepsze prace miały być gdzies podwieszone a nie widziałem ich nigdzie Jestem ślepy czy temat gdzies uciekł ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] 4 rzeczy o Crossficie, których nie dowiesz się z reklam

Następny temat

Połączenie CF z treningiem siłowym

Wiecej