SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit na przestrzeni tygodnia

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Witam. Zainteresował mnie ten typu treningu, ponieważ chcę przygotować się do egzaminów sprawnościowych. Mój cel to na początek WSPol w Szczytnie, później wojsko lub policja. Moje pytanie dotyczy jak rozplanować trening na przestrzeni tygodni? Myślałem nad rozkładem:
poniedziałek: Crossfit Program Barbara
wtorek: bieganie (ok 2-3 km)
środa: Crossfit Program Angie
czwartek: bieganie (dystans ten sam)
piątek: Kompleks metaboliczny.

Jedyny problem to brak drążka. W takim razie można podciąganie zastąpić wiosłowaniem hantlem, czy mija się to z celem?
Taki rozkład jest ok? Może w piątek też dać Crossfit zamiast Kompleksu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak drążka to poważny problem i trudno ten element zastąpić. Kup sobie rozporowy, kosztuje niecałe 30zł i po problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Ok. Przeczytałem temat CrossFitowe ABC i moje pytanie czy trening może wyglądać tak:

1. dzień: Ćwiczenia Cardio - Run
2. dzień: Ćwiczenia gimnastyczne + ciężary - burpees, push ups, sit ups, air squat
back squat, row (hantlem), medicine ball clean
3. dzień: Ćwiczenia cardio + gimnastyczne + ciężary
4. dzień: przerwa
5. dzień: Ćwiczenia gimnastyczne
6. dzień: Ciężary + cardio
7. dzień: Ćwiczenia gimnastyczne + ciężary + cardio
8. dzień: przerwa
9. dzień: Ciężary
10. dzień: Ćwiczenia cardio + gimnastyczne
11. dzień: Ciężary + cardio + gimnastyczne
12. dzień: przerwa

Oczywiście na początku wszystko w okrojonych ilościach dostosowane do możliwości.
Jak kupię drążek to zamienię burpees na podciąganie i wyjdzie z tego bodajże Barbara.


Zmieniony przez - ikebana w dniu 2012-04-28 18:03:55

Zmieniony przez - ikebana w dniu 2012-04-28 18:04:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Podbijam. Jak z tym podziałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Podbijam. Jak z tym podziałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twój rozkład jak dla mnie też jest bardzo dobry. SQA podał tylko wytyczne jak wg niego powinien wyglądać rozkład w tygodniu, co nie zmienia faktu, że twoje podejście do treningu jest błędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Wiem wiem, na razie będę wykonywał jeden trening na dzień, zmieniając ćwiczenia. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak powinien wyglądać wod ? info

Następny temat

Dziennik - krata do lata w FitRage SFD

WHEY premium