SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit-co daje

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Siemka, mam 14 lat, 67kg wagi i 171cm wzrostu.
Zastanawiam się czy crossfit jest dla mnie.
Jeżeli tak to do dyspozycji mam 2 hantle 10kg regulowane i drążek na którym na razie maksymalnie podciągnę się z 4-5 razy, a no i ekspander.
Chciałbym do treningów używać głównie hantli i tu jakie WOD'y mi polecacie.
A i jeszcze co według was Crossfit daje.
PS: Moglibyście pomóc mi ułożyć diete paleo, ponieważ nie mam zbytnich dochodów i jestem zależny od mamy ale ją da się przekonać tylko żeby nie wydawać za dużo kasy.

Zmieniony przez - Kertab w dniu 2012-06-24 23:51:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Crossfit poprawi Ci ogólną sprawność i wpłynie na sylwetkę, nie zbuduje Ci masy mięśniowej, ale poprawi sylwetkę. Masz założony temat z WODami, czytaj leniu jeden. A dietę po co chcesz układać skoro jesteś na garnuszku mamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Moja mama zgodzi się na kupowanie mi innych produktów jeżeli nie będą niezwykle drogie a trening to nie mogłem znaleźć, albo po prostu nie znam się na nich i nie zauważyłem dobrego treningu.
Zainteresowałem się Bear Complex, w nim o to chodzi że robimy serie tych ćwiczeń 5 razy i przerwa i tak około 7 razy?
A i jeszcze się zastanawiałem czy nie mógłby być taki plan:
5 podciągnięć
5 przysiadów
5 pompek
5 spięć brzucha
i tak z 4 obwody jak najszybciej kilka serii

Zmieniony przez - Kertab w dniu 2012-06-25 01:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
odświeżam

Zmieniony przez - Kertab w dniu 2012-06-25 21:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
od 1 lipca na fun page na fb Crossfit Warszawa , będą codziennie wrzucane woody. Nie będą one przypadkowe. Dodam że Crossfit Warszawa to trenerzy crossfitu z dyplomem z Londynu ;)

ps; zarób sobie przez wakacje kasę na sprzęt przy zbiorach owoców, zawsze możesz iść do lasu na jogody i sprzedawać w centrum. Ja tak robiłem jak byłem młody. Jak dobrze poszukasz to będziesz miał już ładny zestaw za 1000 zł

Zmieniony przez - DonJan w dniu 2012-06-26 11:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Dzięki za rade, ogólnie planuję sobie zarobić, ale na razie chciałbym poćwiczyć i spróbować swoich sił.
A i jeszcze te plany co podałem to dobre są??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
odpowiadając na pytanie: siła, sprawność, szybkość, wydolność, super sylwetkę a co i jak dobrać to zależy jaki cel jest priorytetowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Chciałbym na razie uzyskać super sylwetkę, sprawność, siłę i szybkość.
Dodam że trenuję boks lecz mamy ostatnio przerwę, i też biegam we wtorki i czwartki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
moja propozycja zatem to: dwa dni ciężki trening siłowy (trening dzielony na dwa dni - po 2ćwiczenia na grupę, w sumie 6-8serii) oraz 2-3 dni trening crossfit. Będzie mega!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Mogę się zgodzić na taki trening tylko że nie mam dostępu do pełnej siłowni, a jeżeli już to jak możesz to podaj te treningi które proponujesz.
Jak już będę miał treningi to najpewniej założę dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
kurcze, dziękuję za zgodę

napisz do jakiego sprzętu na siłce masz dostęp
tj lista ćwiczeń które możesz wykonywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Filmy] Kompleksy sztangowe

Następny temat

Czy to Crossfit?

WHEY premium