sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Crossfit Games Open 2017

Wysłana -

Zapewne większość z nas w swoich boxach będzie robić WODy ogłoszone przez Dave Castro w tegorocznych Openach - proponuje małą forumową zdrową rywalizacje Niech każdy wrzuca tutaj swój wynik w danym workoucie i w ten sposób zobaczymy, kto z nas jest najlepszy Oczywiście wszystko for fun Nie wszyscy dysponują sprzętem i możliwościami do nagrywania filmów, wierzę w Naszą uczciwość

Terminarz ogłaszania workoutów prezentuje się następująco:
17.1 23.02
17.2 02.03
17.3 09.03
17.4 16.03
17.5 data jeszcze nie podana

Od momentu ogłoszenia jest równo tydzień na wykonanie workoutu. Zachęcam wszystkich do udziału

Zmieniony przez - fsl w dniu 2017-02-23 20:20:42
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
17.1
Standardy:

Wskazówki:

Powodzenia

Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2017-02-24 06:25:17
Wysłana -
Dorzucam jeszcze linka do pobrania PDFa ze standardami dla opcji Rx / Scaled / Teenagers / Masters
https://project6-drupal.s3.amazonaws.com/cfg_open2017_event_17_1-10ednhsy6ewhd6.pdf 
Wysłana -
A właśnie się zastanawiałem czy ktoś założy taki temat

Mogli dać time cap 30 min to może bym się wyrobił Każde z ćwiczeń robiłem tylko raz w życiu - będzie ciekawie! Ja robię w sobotę
Wysłana -
Ja w poniedziałek :)

Pierwsze 2 rundki to raczej rozgrzewkowe - prawdziwy WOD zacznie się od rundy 30

Zmieniony przez - fsl w dniu 2017-02-24 10:12:43
Wysłana -
Pierwsze podejście 15:45.
Jednak okazało się, że był chyba jakiś no rep zaliczony (nie wiem, za co- może za dotknięcie ciała przy snatchu) i będziemy poprawiać w poniedziałek.
Wysłana -
Jesteś dzikiem dużo Ci nie brakuje do czołówki, za rok będziesz wymiatać !

U mnie w 20 minut poszły 4 pełne rundy i 22 snatche. Czyli 182 ruchy na 225. We wtorek powtórze na świeżo bo dziś byłem po 50 min siłówki. Ogólnie to mocny WOD, snatche 10, 20, 30 unbrokeb, potem zacząlem dzielic po 10. Za to burpees box jumpy to killer tego Woda, pierwsze 15 jeszcze jakoś weszło, potem to męczarnia. W 3 rundzie się wyyebałem Aaa.. I dumbell snatche super ćwiczenie, bardzo fajnie się robi.

Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-02-25 10:09:21
Wysłana -
tibes
Jesteś dzikiem dużo Ci nie brakuje do czołówki, za rok będziesz wymiatać !

U mnie w 20 minut poszły 4 pełne rundy i 22 snatche. Czyli 182 ruchy na 225. We wtorek powtórze na świeżo bo dziś byłem po 50 min siłówki. Ogólnie to mocny WOD, snatche 10, 20, 30 unbrokeb, potem zacząlem dzielic po 10. Za to burpees box jumpy to killer tego Woda, pierwsze 15 jeszcze jakoś weszło, potem to męczarnia. W 3 rundzie się wyyebałem Aaa.. I dumbell snatche super ćwiczenie, bardzo fajnie się robi.

Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-02-25 10:09:21

Celowałam w zmieszczenie się w TC i szczerze to nie byłam pewna, czy dam radę. Powiem Ci, że całkiem inaczej jest jak się z kimś ścigasz i wiesz, że to będzie zapisane obok wszystkich innych- gdyby nie zdrowa rywalizacja to faktycznie byłaby walka o 20'. Pierwsze bbjo skakałam jak zając, potem było tylko gorzej .
Wysłana -
Żałuje, że nie patrzyłem ale nagrywałem Head Coacha i musiałem pilnować, żeby nie wyszedł z kadru żeby nie było żadnego powodu do nie zaliczenia. Zwracałem tylko uwagę na Agę kantem oka... Wynik świetny i to prawda co piszesz - rywalizacja, sędzia... to jest super motywacja !!
Wysłana -
A wie ktoś jak wygląda to z teamami? Jak to jest liczone? jaki trening robią? ten sam?
Wysłana -
Od 40 dopiero się zaczyna
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź