SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Crossfit Games Open 2017

Wysłana -
Brał bym taki wynik w ciemno Ja chyba dzisiaj będę podchodził. Ciekawe czy się zmieszczę w 30 minutach
Wysłana -
A jeśli ktoś podszedł do Open na serio, polecam zajrzeć co dalej:Wysłana -
Mój wynik w 17.5 to 12,20min. Daleko jeszcze do czołówki....
Wysłana -
Mój wynik to 36:24

Wiem, że tragiczny, ale dla mnie jest bardzo zadowalający, bo jeszcze miesiąc temu ledwo robiłem 3x DU. W czasie tego treningu zrobiłem życiówkę - 21x DU unbroken. Najwięcej DU na całym treningu zrobiłem 75 a tutaj poszło 350. Thrustery robiłem 45kg, a było 43kg. Ale i tak poszło w miarę gładko każda seria unbroken.
Wysłana -
Dobrze, że nie odpuszczasz tych DU! Wiele osób idzie na łatwiznę. Szacun!
Wysłana -
Dzięki! Ten trening mnie dużo nauczył.

Wrzuciłem do siebie do dziennika to tutaj też wrzucę, bo może kogoś zaciekawi:

PODSUMOWANIE CROSSFIT OPEN 2017

Tak wygląda moje podsumowanie 5 tygodni treningów eliminacyjncyh Crossfit Open 2017.Nie ma żadnego zaskoczenia, że trening 17.4 poszedł mi najlepiej. W tym treningu były wszystkie elementy, które potrafiłem wykonać. W większości pozostałych ćwiczeń walczyłem nie tylko z siłą i kondycją, ale również z umiejętnościami, które nie zawsze mam jeszcze do końca opanowane. Jednak bardzo cieszy, że udało się podejść pod każdym w wersji Rx.

Bardzo fajna przygoda. Można zobaczyć, gdzie się jest w porównaniu do reszty kraju, Europy a nawet świata. Szkoda, że Openy wypadły mi w trakcie robienia siły i masy, gdzie kondycja zeszła na bardzo daleki plan, a dodatkowe kg na wadzę dodatkowo utrudniały robotę.

Wyniki nie są oficjalne, nie zarejestrowałem się. Tylko jeden workout miałem sędziowany. Nie brałem pod uwagę tie brakeów. Zrobiłem zestawienie, aby za rok mieć się do czego porównać.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź