SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit Games Open 2017

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Brał bym taki wynik w ciemno Ja chyba dzisiaj będę podchodził. Ciekawe czy się zmieszczę w 30 minutach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
A jeśli ktoś podszedł do Open na serio, polecam zajrzeć co dalej:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Mój wynik w 17.5 to 12,20min. Daleko jeszcze do czołówki....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Mój wynik to 36:24

Wiem, że tragiczny, ale dla mnie jest bardzo zadowalający, bo jeszcze miesiąc temu ledwo robiłem 3x DU. W czasie tego treningu zrobiłem życiówkę - 21x DU unbroken. Najwięcej DU na całym treningu zrobiłem 75 a tutaj poszło 350. Thrustery robiłem 45kg, a było 43kg. Ale i tak poszło w miarę gładko każda seria unbroken.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dobrze, że nie odpuszczasz tych DU! Wiele osób idzie na łatwiznę. Szacun!

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Dzięki! Ten trening mnie dużo nauczył.

Wrzuciłem do siebie do dziennika to tutaj też wrzucę, bo może kogoś zaciekawi:

PODSUMOWANIE CROSSFIT OPEN 2017

Tak wygląda moje podsumowanie 5 tygodni treningów eliminacyjncyh Crossfit Open 2017.



Nie ma żadnego zaskoczenia, że trening 17.4 poszedł mi najlepiej. W tym treningu były wszystkie elementy, które potrafiłem wykonać. W większości pozostałych ćwiczeń walczyłem nie tylko z siłą i kondycją, ale również z umiejętnościami, które nie zawsze mam jeszcze do końca opanowane. Jednak bardzo cieszy, że udało się podejść pod każdym w wersji Rx.

Bardzo fajna przygoda. Można zobaczyć, gdzie się jest w porównaniu do reszty kraju, Europy a nawet świata. Szkoda, że Openy wypadły mi w trakcie robienia siły i masy, gdzie kondycja zeszła na bardzo daleki plan, a dodatkowe kg na wadzę dodatkowo utrudniały robotę.

Wyniki nie są oficjalne, nie zarejestrowałem się. Tylko jeden workout miałem sędziowany. Nie brałem pod uwagę tie brakeów. Zrobiłem zestawienie, aby za rok mieć się do czego porównać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Calisthenics + bouldering, cel : moc

Następny temat

Crossfit

WHEY premium