SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
Witam, chciałbym się zapytać czy warto zapisac sie na trening crossfit? Mam dość duża tkanke tłuszczową i zacząłem od jakiegoś czasu mieć dietę, spalilem juz 2kg ale chciałbym sie zapytac czy crossfit to dobry pomysł na spalenie tkanki tluszczowej i wyrzezbienie brzucha?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
lepsze to niż nic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
No tak ale czy jest to skuteczne? Bo z tego co słyszałem jest to bardzo dobra forma aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
oczywiscie, lecz przy corssficie trzeba dbać o rozgrzewki i o stawy, łatwo o kontuzje :) ale w każdym sporcie jest ryzyko :) jak nie masz siłowni, znudziło Ci sie samo bieganie czy trening w domu, crossfit zawsze fajna alternatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Crossfit może być fajnym uzupełnieniem jako trening o wysokiej intensywności bowiem nie możesz bazować jedynie na tej formie aktywności, gdyż kształtowanie sylwetki w tym przypadku będzie mało prawdopodobne zatem należy wprowadzić treningi siłowe w celu poprawy jędrności i kształtów ciała (proporcji tkanki mięśniowej do tłuszczowej) żeby nie wyglądać jak galareta.

Wstaw pełną ankietę działu + schemat swojego żywienia.
https://www.sfd.pl/.-t922822.html

2kg to nie do końca tłuszcz.
1g glikogenu może wiązać nawet do 4g wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Cześć :)

Jasne, że warto - to doskonała forma aktywności dla zrzucenia zbędnych kg. Wysoka intensywność + elementy gimnastyczne i elementy treningu siłowego przy zachowaniu odpowiedniej diety dadzą bardzo dobry rezultat. Oczywiście warunkiem jest zapisanie się na zajęcia w odpowiednim miejscu - nie w jakims tam fitness klubie, gdzie prowadzone są zajęcia typu "cross" tylko do boxa, w którym zajęcia prowadzone są według odpowiedniego programu.

Widziałem na treningach kilku "grubasków" oraz obserwowałem ich przemianę

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
To jest tak że ogólnie wagę mam dobrą bo 73kg przy wzroście 182 a lat 15 tylko no... Brzuch mam duży i chciałbym coś z tym zrobić, chodzę na siłownię, mam swoją własną diete a od znajomych slyszalem ze crossfit to bardzo dobre rozwiązanie i dobry sposób na pozbycie sie tkanki tłuszczowej. I teraz takie pytanko,połączyć crossfit z siłownia czy siłownię z basenem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Ja bym wybral silownie z basenem, nie ma żadnego sensu chodzić na crossfit i na siłownie, gdzie regenracja... Masz dopiętą diete, brzusio nie spada? :D to pora dodać mocne cardio po siłowni. jakies interwały cz hity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
a moze masz poglebiona lordoze ledzwiowa i przez to wypiety brzuch i wydaje CI sie, ze duzy jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
Nie nie, plecy mam proste. Jeszcze z przed 4 lat bylem strasznie tlusty i moze to dlatego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Crossfit jest bardzo dobra opcja . Śmiało

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crossfit Games Open 2017

Następny temat

Pomoc w poprawieniu planu badz ulozeniu go na nowo

WHEY premium