SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CrossFit + FBW

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 185
Witam wszystkich.
Mam do was kilka konkretnych pytań odnośnie treningu CrossFit + FBW
Moją przygodę z CrossFitem zacząłem 3 tygodnie temu, ćwiczę sam wymyślając jakieś plany. Sprzęt do jakiego mam dostęp to : Drabinki ( niestety nie można się na nich podciągać), piłki fitnessowe, piłki lekarskie, worek bokserski, hantle, odważniki na sztangę. skakanka, stepy ( trenuje na siłowni, na której jest dostępna niewielka sala fitness). Trenuje 5 razy w tygodniu. 2 razy cross i 3 razy siłownia (split). Cross robię 4 obwody, 8 ćwiczeń po minucie pracy i 30 sekund przerwy, 3 minuty przerwy między obwodami. Czy jest ktoś kto mógłby podsunąć mi jakiś ciekawy plan z wykorzystaniem tych elementów i czy mógłbym doradzić jakiś dobry trening FBW na dwa dni ? Jeśli chodzi o mnie to mam 175 cm, ważę 70 kg (Od dzisiaj, masa idzie powolutku ale bardzo dobrej jakości), ze sportem jestem związany odkąd pamiętam, zajmowałem się sportami walk ale jestem teraz na studiach i nie mam możliwości rozwijać się w tym kierunku w żadnym dobrym klubie, więc staram się utrzymać forme w inny sposób. Mam jeszcze pytanie odnośnie czasu pracy, na jakich zasadach trenujecie, na jakich polecacie trenować i w jakim stopniu wytrenowania, co robić żeby było ciężej ? Skracać przerwy, wydłużać czas pracy ? W jakiej kolejności to robić ? Dziękuje za poświęcony czas i odpowiedzi.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Witaj

Gotowe FBW znajdzesz w tym temacie :

https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

Etap 3 lub 4.

Proponowałbym na początek 2 sesje CF i 2 sesje treningu siłowego. Jeśli zaś chodzi o sam CF to polecam kompleksy metaboliczne w oparciu o ćwiczenia dynamiczne i siłowe. Wówczas jest to świetne uzupełnienie treningu kulturystycznego. Zachęcam do przeczytania :

https://www.sfd.pl/[ART]Crossfit_jako_uzupełnienie_treningu_kulturystycznego.-t1035734.html

Pozdrawiam.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

[ART] Przyzwolenie na bylejakość

WHEY premium