SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatyna micro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1799
Czy opłaca sie to kupywac maz podobno lapsza przyswajalnosc zwykła kreatyna ma tylko rozdrobnienie 20 mesh ,a mikro 200 jest podobno lepiej przyswajalna co o tym myslicie czy bedzie dobra na poczatek i czy cos mi oczywiscie po niej przybedzie mam juz 6 miesiecy treningu za soba na sucho

Dąż do doskonałości
Mistral

Dąż do doskonałości
Mistral

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
6 miesięcy, to trochę za mało, żeby zaczynać z kreatyną. Kup sobie białko, węgle, gainera i z tym poćwicz kilka miesięcy. A jeżeli chodzi o kreatynę, to mikronizowana jest lepsza, lepiej się rozpuszcza i przyswaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Najwazniejsze zeby systematycznie trenowac i prawidlowo wykonywac cwiczenia oraz dieta!Jesli to jest spelnione to mozna mysles o suplementach.Nie mozna mowic ze za wczesnie, ja np. po 3 miesiacach od pojawienia sie na silowni zaczalem brac kreatyne, ale ja zaczalem z kolega ktory juz od 4 lat trenuje i mnie poprowadzil.! kreatyne to byl incospor ktora mi dala taki efekt ze sie w niej zakochalem

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
zastanów sie co piszesz ,to że ci jakis koleś poradził i go posłuchałes to twoja strata ,przez pierwsze 6 miechów odpowiedni trening i dieta i powinny być rezultaty zaj..ste, bez kreatyny ,dopiero gdy organizm sie przyzwyczaji i nastąpi stagnacja można pomysleć o wsparciu kreatyną i wtedy kop jest z reguły niesamowity
ty tą szansę już zmarnowałeś,ale cóż to jest sport dla cierpliwych...

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Ty sie zastanow, ja mowie tylko jak bylo w mojej sytuacji.Pozatym to ze go posluchalem to byl moj zysk, moze i stracilem na kreatynie, ale napewno nie na miesniach.Sam pewnie wiesz zeby prawidlowo tykonywac cwiczenia potrzeba duzo czasu, a jaesli ci ktos nie powie co i jak to nawet bardzo duzo.Nie raz widzialem jak "sterydziarze"odemnie z silowni zazucali ciezarami, kiwajac sie przy tym jak "pier*****e rezusy".No to ja widocznie mialem szczescie skoro na mnie podziala ta kreatynka.Wiadomo ze lepiej poczekac, trzymac diete, i nie brac niczego nawet przez rok albo dwa, ale jak mowie mi wystarczyly 3-4 miesiace.

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wzięłem kreatyne w drugim miesiącu ćwiczeń i na pewno miałem dużo lepsze efekty od gości, którzy ćwiczyli na sucho a zapisali się równolegle ze mną. Teraz po 3 latach treningu i kilku cyklach kreatyny nadal ona na mnie świetnie działa, trzeba tylko robić to z głową i eksperymentować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
err0r: wyluzuj ,ja po prostu twierdze ,ze efekty na poczatku sa i bez kreatyny , skąd wiesz ile by ci poszło bez niej ? ale to twoja sprawa masz swój rozum
acid: nie zamierzam sie z toba kłócic , jesli masz efekty to ok,ale
odpowiedz na małe pytanko, jesli ta kreatyna nadal na ciebie tak działa
to po co ten cykl o ,którym pisałes w dziale 'Doping' ? no chyba ,że przymierzasz się do startów - wtedy cofam pytanie

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przymierzam się do startów za 2-3 lata.. ale psssst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym zaczyna mnie już denerwować to ciągłe czepianie się mnie i tego, że myśle o dopingu. Kreatyna nadal na mnie dobrze działa, nie tak jak na początku, ale dobrze. Ale nie przeceniajmy jej możliwości, do koxu to jej daleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Spoko, widzisz acid tez zaczal wczesnie.Ma racje mowiac ze trza eksperymentowac.Ja mialem za soba tylko 2 cykle i niedlugo bede mial nastepny.Pierwsze 2 daly mi dobre efekty i mam nadzieje ze i tak bedzie w trzecim cyklu.Jak nie bedziesz cwiczyl systematycznie i trzymal diety to i staz 2 lat nie bedzie powodem zeby zaczac z kreatyna.

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
nie zrozumieliśmy się chyba ,mnie chodziło własnie żebyś sie zdeklarował,
teraz jest jasna sytuacja jesli myslisz o startach to suplementy i cykle brane z głowa mają sens przy twoim stażu, ale pamiętaj ,że to forum czytają też dzieciaki, które ledwie lizneły treningu ,a ty jestes pogrubiony i do tego specjalista w dziale - to zobowiązuje do rozważnych wypowiedzi
btw. wcale sie ciebie nie czepiam to twoja prywatna sprawa co robisz

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko OVOPOL - poprawianie zjadliwosci :)

Następny temat

THERMA A AGRESYWNOSC

WHEY premium