SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine xplode powder olimpu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Witam. Jakieś 3 lata temu jak ćwiczyłem na siłce brałem ten suplement. Zadziałał na mnie bardzo dobrze. Miałem spore przyrosty. Teraz po paru latach przerwy wróciłem na siłke i kupiłem ponownie ten suplement. Moje pytanie jest takie- czy mianowicie zadziała na mnie równie dobrze jak za pierwszym razem? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj. moze nie tyle zadziala tak, jak za pierwszym razem, ale zadziala tak jak powinien czyli bez problemu mozna wykorzystac w formie cyklu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dzięki za szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
To jakie będziesz miał efekty uzależnionejest od diety i treningu. Nie da się więc stwierdzić jakie będą Twoje. Każda kreatyna powinna w tym pomóc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2819
ile jej bierzesz w tej miarce co jest w pudełku? bo jak wazylem to 1/2 tej miarki to jest 4-5g a jedna porcja to tak 3/5 miarki


Zmieniony przez - arek12o w dniu 2018-01-25 21:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
1-2g nie zrobia roznicy, w przypadku tego typu miksa, pokusilbym sie jednak o dawki nieco mniejsze, skoro kilka form ma dzialac lepiej niz klasyk

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocniejszy spalacz

Wiecej