SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creapure + gainer + bialko + .. ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam takie pytanie poniewaz kupilem 300g kreatyne Creapure Monohydrate olimpa chcem do niej dokupic bialeczko System protein 80 w nowej wersji i jakiegos gainerka. Moje pytanie jest takie jakiego gainera najlepiej dokupic do kreatyny i sp 80 i ewentualnie co do niej dokupic z czym ja jesc (glukoza, d-ribose). Bedzie to moj 1 cykl kreatynowy. Bralem wczesniej Ovo + SM Hiteca i niedawno skonczylem SP 80 w starej wersji.

"Siła płynie z krwia , duma razem z nia"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Nawet jeśli planujesz duże przerwy nie widze powodu żeby zwiększać ilość kretki w 1 cyklu powyżej 5 g dziennie. W długiej perspektywie czasu wyjdziesz na tym lepiej niż na większych dawkach podawanych już w pierwszych cyklach - nawet jeśli duze dawki dadzą ci wieksze napompowanie wodą to jednocześnie organizm zbyt szybko się do nich przyzwyczai

Zwiększając stopniowo dawki będziesz mógł długi czas czerpać spore korzyści z tego suplementu
Zaczynając od dużych - nie będziesz miał już zbyt wielkich możliwości manewru - 10g/ dzień to max dawka jaką można skutecznie stosować - więcej organizm po prostu wydali nadmiernie przy tym obciążając nerki

Pozdrawiam


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WYbor jest latwu albo SWG4000 albo gainer MCT...do kreatyny mozesz kupic duzo rzeczy np. HMB, Glutamina albo Tauryna...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Colbart dobre sa te geinerki? kolega wlasnie je SWG4000. A do kreatyny nie chcem HMB GLUTAMIN i nic z tych rzeczy to moj 1 cykl chcem kreatyne z glukoza albo z dextroza nie wiem wlasnie napisalem posta zeby kots napisal z czym najlepiej.

"Siła płynie z krwia , duma razem z nia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpusc sobie glukoze i dextroze poza tym to praktycznie ten sam cukier lepiej kupc taurynke zmaiast tego...a gainerek oczywiscie ze dobry


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Zamiast glukozy to ja bym postawl na carbo jest tanie...oczywiscie jak zostanie tobie kasy to dodaj tazke taurynke ,olimp ma teraz w dobrej cenie.
Reszte tak jak radzi Coolbart.


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
jesli masz szybka przemiany materi to wez mct gainera, jezeli troche wolniejszą to pwm\swg. Do cyklu pasuje dokupić antykatabolik

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie je kreatyne z carbo i ile go kupic na taki cykl z 2 kilo starczy??

"Siła płynie z krwia , duma razem z nia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Z obydwu gainerów ja bym postawił na SWG4000

Jest niewiele droższe a ma 30% białka i samą serwatkę a nie 21% mieszanki serwatki z jajkiem


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Carbo jest w ogole brac dobrze okragly rok po treningu...Po treningu Carbo nawet 1g/kg masy twego ciala.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
bierz 50g carbo do porcji kretki

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jak będziesz brał po 50 g dziennie to starczy prawie na styk


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM z kreatyna ????

Następny temat

Super whey gainer 4000 vs. gainer MCT

WHEY premium