SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crea Shot 2.0 moje i wasze odczucia

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Witam. ostatnimi czasy zakupiłem sobie w/w produkt i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego działaniem. Bardzo żadko stosuje suplementy typu Pre workout ,lecz kilka już na sobie przetestowałem min. Plutonium i Nitrobolon, jednak żaden z nich nie "kopał" mnie tak mocno jak produkt z Activlaba. Możliwe, że jest to moje subiektywne odczucie, ale wydaje mi się, że ta odżywka naprawdę działa. Poza tym jest sporo tańsza od w/w konkurencyjnych produktów, w związku z czym chyba przerzucę się na suplementy firmy Activlab. Jakie są wasze odczucia po zastosowaniu tego suplementu oraz innych produktów firmy Activlab?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
stosowałem/stosuję tak CS 2.0 jak i wiele innych produktów AL i przyznaję szczerzę, że tak jakościowo, jak i smakowo podchodzą miw szystkie (moze prócz master meala serowego, ale to kwestia gustu-) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Ja startuje w sportach siłowych CS pomaga mi w momencie robienia siły nie wyobrażam sobie brać co innego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Produkt calkiem spoko, po dodaniu kofeiny w moim przypadku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
Paweł mi akurat serowa bardzo smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak Tomq dodac kofeine i produkt bardzo fajny i poprawia mocno komfort treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Kondzio. Ja po 2 miesięcznej przerwie wszedłem na ciężary i sam byłem zaskoczony 185 kg poszło bez większego problemu, nie wiem czy to zasługa tej przed treningówki czy miałem dobry dzień. Ale faktycznie dobrze się ćwiczy z tym suplem. Dodam, że jakieś2 lata temu stosowałem Plutonium i zero efektów trochę mnie to zraziło do tego typu odżywek zwłaszcza, że produkt Peak kosztuje ok. 160 zł.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Jak w końcu stosować TCM Powder? Raz pisze tak a potem znów inaczej...

Wiecej