SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos podobnego do pryszczy w okolicy nosa :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 892
Moze zaczne od tego ze mam prawie 17 lat, a mam problem z czyms takim co mozna by nazwac pryszczami. Dokladnie to mam na nosie i w jego okolicach. Wyglada to gow** miejwiecej tak: Z daleka nie widac ale z bliska jest to jakby ciemna kropka czasami plaska a czasami wypukla (zalezy czasami od wielkosci) i jest pokryte naskorkiem. Po nacisnieciu na wo wyplywa jakby ropa ale jest gesta a czasami taka jaby zaschnieta. Ostatnio zaczelo robic sie tego coraz wiecej. Co mam zrobic aby to usunac? Powiem jedynie ze uzywam platkow do oczyszczanie skory firmy NIVEA, jednak nie przynosi skutu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
to sa wągry lub inaczej zaskórniaki.Najlepszym rozwiazaniem bedzie wizyta u kosmetyczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 892
A nie ma na tos jakiegos kremu lub czegos podobnego co bylo by bardzo skuteczne? A kosmetyczke to bym wolal w ostatecznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
żeby to takie łatwe było..niestty trzeba pocierpieć bo wizyta u kosmetyczki jest najlepszym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Male sprostowanie..nie zaskorniaki tylko zaskorniki..
Zaskorniaki to sie ma w portfelu na czarna albo wprost przeciwnie godzine.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1168
Niestety u mnie rowniez czesto wystepuje zaskórniaki. Aby sie ich pozbyc proponuje wizyte na pradze, na kwadracie mojego zioma - zna on pewna metode, niezastapiona w celu pozbycia sie swoich zaskórniaków. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5854
Sprobuj zelu Clean&Clear przeciwko wagrom. Reklamuja go teraz w tv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od razu mówie, ze clean&clear nie działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka maść??

Następny temat

Cilest

WHEY premium