SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos mi nie idzie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Witam chcialbym sie poradzić fachowców ponieważ mam taki nietypowy problem. Zacząłem ćwiczyć 4 miesiące temu ćwiczę co dwa dni regularnie dwa miesiące trening taki :
Wszystkie partie na jedmym treningu 3 cw 3 serie. I dzień regenracji pozniek dwa miesiace dzielony trening.
Zaczynając bylem czlowiekiem duzy brzuch male rece i 0 sily
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Nie moge dosac zdjec nwm dlaczego pisze ze za malo pamięci.... dodam waga 95kg wzrost 185
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Załączam zdjęcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Rozpisz dietę i trening

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Dieta ogolnie staram sie jesc
2g bialka na kg masy ciala
Wegle jem ok 300g
Tluszcze 60-80g

Trening
Pn klatka tric
Wt plecy bic
Pt nogi barki brzuch
Na weekendzie biegam po pol godiznki do godzinki lub rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie rozpisałeś treningu, tylko podział partii - podaj nazwy ćwiczeń liczbę serii, powtórzeń i ciezary jakimi operujesz. Obwody ciała się zmieniały? Waga?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Sam trening nie ma takiego znaczenia przy redukcji. Ważniejsza jest dieta. Hormony badałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ile ważyłeś jak zaczynałeś a ile teraz? Ile miałeś w pasie ? Ile podnosiłeś i jak to wygląda aktualnie ?
Za mało informacji napisałeś niestety.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jezeli dieta dograna i organizm nie wykazuje problemow natury hormonalnej, jak wczesniej pytano>
to kwestia slabych efektow lezy po stronie treningu, jego niskiej intensywnosci
zmien na bardziej zlozony schemat jak FBW, dorzuc interwaly w dzien wolny i powinno ruszyc.
zmien kalorycznosc w DNT na nieco niuzsza ucinajac wegle do 250g i zobaczysz ze cos sie zadzieje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie sztangi i spięcie łopatek.

Wiecej