SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos dla poczatkujacego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 389
Witam poraz kolejny.Mam pare pytan,a wiec zaczynam.Na poczatek cos o mnie.Mam 18 lat,177cm i waze 56 kg.Chcialbym cos przytyc,tak z 10-15kg ale nie mam zbytnio czasu zeby jakas diete zrobic i jej przestrzegac.Tyle co bede robil to jadl ryz na kolacje przed snem.Poleccie mi moze jakas odzywke co mogla by wspomóc mase.Np wyczytalem ze jakis gainer czy cos takiego wspomaga.Nieznam sie to zebym nie kupil lipy.W trzecim miesiacu albo polowie 2 planuje wziac kreatyne zeby mi troszke bardziej juz na miesnie poszlo i sile.Czy to dobry pomysl ???Ale przed kretka jeszcze sie odezwe narazie dopomuzcie mi z masa.Nieraz jem bardzo duzo ale mi to nie pomaga bo mam szybka przemiane materii no i niestety to zemnie wychodzi :).Prosze o pomoc.THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 389
Dzieki ale o to nie prosilem oczywiscie to 15 kg nie ma bys w miesiac czy dwa.Wiem ze do tego bedzie potrzebne z pol roku albo i wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Podstawa kolego to dieta ,bez tego to nawet koksy nie pomoga

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-01-05 14:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
No i ten ryż przed snem to też średnio d****ny pomysł, jabyś dożucił do tego ryżu jakieś białko to byłoby o wielke lepiej, tuńczyk albo cycek z kury, ser biały. ale tak jak Qaz napisał bez diety to zapomnij o 15 kg nawet na 3 lata

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 389
Hmmmmm to moze podaj mi jakas diete co nie jest az tak czaso chlonna.No i zebym na niej nie pograzyl sie w dlugach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Jest problem ,kazdy z nas jest inny i kazdy owinien ukladac ja pod siebie a jak zapraszam do dzialu odzywianie ,poczytasz ulozysz diete my jaskorygujemy i nic tylko rosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 389
dobra to do tego ryzu doloze bialko jesli tak mowicie ale nie moge kupic jakiegos bialka w tabletkach,czy proszku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 389
A da cos jesli na sniadanie bede jadl cos na mleku np.platki a na kolacje ryz i do tego bialko,obiad to co podadza w domku.Jest jakies bialko w proszku albo tabletkach zeby zastapilo mi bialko w postaci sera itp... ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odzywka?

Następny temat

R-ALA = ALA ???

WHEY premium