SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Corio Łódź ..NOWOŚĆ !!!!

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756
Witam :)


Od maja do września treningi 50 zł miesiecznie .. Dodatkowo mozna wchodzic na wszystkie grupy początkujące oraz średnio zaawansowane .. Promocja dotyczy osób które zapiszą sie na zajęcia w maju ....


tel.. 791 148 495
email [email protected]


ZAPRASZAMY !!

Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to Wiatr :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756
A witam, przepraszam, że tak długo nie odpisywałam ale wchodze na to forum wtedy , kiedy muszę :)
Treningi będą odbywały się co dzień ... tj.Lipowa w okolicach ul.Żeromskiego .. najlepiej zadzwoń do trenera nr.791 148 495
ja niestety nie bardzo sie orientuje w sprawie nowego klubu :) na pewno koszta treningów zostaną takie same ..więc bez stresu zapraszam do klubu :)


Serdecznie Pozdrawiam

Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to Wiatr :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
a co to za treningi?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
in Muay Thai , K1 , MMA , Taekwon-do , BOKS , oraz SAMBO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756
Muay thai ... Boks

Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to Wiatr :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Kto prowadzi Sambo?

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
A ja nadal, przez kilka lat przygody z SW w łódzkich klubach nie wiem gdzie mieści się to całe Corio, w jakiej dzielnicy i na jakiej ulicy. Zawsze podają numer telefonu, jakby bali się podać ulice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756
Człowieku od roku był podany adres ul.Duńska 1 nie wiem gdzie szukasz .... ale za to widzę, że doszukujesz sie tematu do dyskusji ...
Teraz treningi prowadzone sa na Siewnej w Verze od wrzesnia bedzie nowy większy Klub ...na ul.Lipowej .. a teraz najlepiej wejdz na strone i sobie sam wszystko poczytaj
http://www.corioteam.pl/ 
1

Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to Wiatr :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2259
ale jak jest takie podejscie na macie jak tutaj to nie dziwie sie ze musicie sie reklamowac na sfd. Nie da sie grzeczniej odpowiedziec?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756
Nie musimy sie reklamowac :) przyjdz i sprawdz jakie jest podejście na macie ..myślę, że bedziesz miło zaskoczony :) a to wcale nie było złośliwe ... źle chyba odczytałes i zrozumiałes :)
1

Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to Wiatr :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2259
sory ale ja juz mam swoj klub :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

LETNI OBÓZ SZTUK WALKI GROTNIKI 2010r.

Następny temat

Najlepiej wyposazona siłownia

WHEY premium