SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Convulex - próbował ktoś ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 638
Bardzo nowy "lek" ,słyszałem ,ze szybko idzie masa. Ale tak ściślej mówiąc jaka to masa, czy to woda, czy suche miecho to nic nie wiem kompletnie. Skłąd mi nic nie mówi :/ Zna ktos ten produkt by mogl cos o nim wiecej napisac ?
Rozmawiałem z lekarzem ode mnie i mówił ,ze to moglbym brac ale za 2 tygodnie koniecznie badanie krwi musze zrobic ,czy nie szkodzi mi... Bo roznie dziala na rozne organizmy. Boje sie probowac pomimo ,ze niby nie ma silnych skutkow ubocznych, jest ostrzezenie przed objawami psychofizycznymi,moga byc osłabienia, mdłości itp. Zreszta wszystko o tym w necie o skutkach i po co ten lek istnieje,pisze gdzie niegdzie ,ze powoduje tycie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
kolego nie ma cudownego leka na wspaniałe przyrosty masy a jak są to efekty uboczne są wieksze niż korzysci . szkoda zdrowia takie moje zdanie. Moze olać moje zdanie, to juz twoja sprawa. Lepiej ułożyć pożądnie diete i kupic suple i cwiczyć a efekty bedą napewno. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Aż się zarejestrowałam, żeby napisać. Wiecie co, jesteście nienormalni. Choruję na pieprzoną epilepsję i muszę brać ten syf, który niszczy mi wątrobę i nerki. Do tego działania niepożądane na początku brania, tragedia. Napisałam wyżej, że choruję - nie biorę dla zabawy, bo nie chce mi się ćwiczyć. Skoro jesteś zdrowy, to myślisz, że pozostanie to dla Ciebie bez śladu w organizmie? Jesteś w błędzie. Ale jak będziesz miał 60 lat, mniej testosteronu, jakieś choroby i lekarze nie będą wiedzieli skąd, to wtedy może zaczniesz myśleć, będzie za późno. Leki to nie zabawa. Nic innego mi nie pomagało na epi. Poza tym Convulex to nowy lek, myślisz, że w pełni wytestowany? Skutki uboczne mogą pojawić się po 20 latach. Śmieszne i żenujące jest, że nie szanujecie swojego organizmu, "piękno" kosztem zdrowia. Ale jak pakujecie w mięśnie, to nie w mózg (to do osób które bawią się lekami).

Pozdrawiam, życzę jednak zdrowia na całe życie


Zmieniony przez - woman25 w dniu 2012-08-29 11:35:26
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Archeolog !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
cóż ale zawsze można coś dodać; ,ów środek to kwas walproinowy ,częściej dostępny i stosowany obecnie a raczej prawie tylko to DEPAKINE ,główne działanie polega na inhibicji wychwytu zwrotnego GABA ,niestety ma koope skutków ubocznych ,począwszy od możliwości "wyłączenia" wątroby.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
ze w wieku 60 lat co bedzie? panie, nie ten dzial
widze tu caly tlum przejetych, co bedzie z ich watrobą jak bedą mieli 60 lat
idz do dzialu ladies i im powiedz ze jak będą miały 60 lat to i tak im cycki obwisną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
Rychu nie pij, jak ja mówię o "może" wyłączeniu, to nie mam na myśli tego co będzie za 40lat tylko OBECNIE ,poza tym jest paskudny i tyle.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
proba zbawienia i nawrocenia dzialu doping sie raczej nie powiedzie kobieto wiec sio do lejdis

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-08-29 13:07:38

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
oka idę im powiedzieć prawdę o cyckach ,a wam podosypuję metyla do metki ot xd

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
przeciez to nie do Ciebie bylo

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
nie no ja j**ie xd też raczej XD nie odpowiedziałem tobie co ogólnie do rycha i cycek.... zresztą one i tak za 40lat będą z sili pociskały jako HTZ
hahahahahhahaha ja jej nawet nie zauważyłem XD biedna istotka ,zamiast drzeć jape beee niech siądzie i poczyta ...ach ten piękny mózg twój.

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-08-29 13:21:01

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aeroby na soku /yes or no

Następny temat

Cykl do oceny

WHEY premium