SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor o rewanżu z Mayweatherem, walce z Malignaggim w MMA, obronie pasa i innych opcjach

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 6108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390


Conor McGregor o swoich szansach w rewanżu z Mayweatherem, walce z Malignaggim w MMA, obronie pasa i innych opcjach

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor wziął udział w pierwszej rozmowie z mediami w „Evening with Conor McGregor” od czasu walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem pod koniec sierpnia. Sprawdźmy, co mistrz miał do powiedzenia.

Wszyscy oczekują na ogłoszenie kolejnej walki McGregora, ale wciąż nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone i zapowiedziane. Conor twierdzi, że czeka go teraz walka w obronie mistrzowskiego pasa, ale przedstawił też kilka innych opcji, które wydają się ciekawe.

Zacznijmy jednak od ostatniej walki, przegranej walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem, który pokonał Irlandczyka przez TKO w 10 rundzie. The Notorious twierdzi, że dużo się nauczył podczas swojego pierwszego pojedynku z Money’em i mógłby wykorzystać tę wiedzę w rewanżu, który jego zdaniem wyglądałby teraz zupełnie inaczej.

Conor McGregor
„To, co mnie wkurza to, że ten mały sku***el przeszedł na emeryturę. Wiem, że gdybym znów z nim zawalczył w boksie, wygrałbym. Wiem to. Wiem to, ponieważ wyczułem go w pierwszej walce. Musiałby zmienić wszystko w kolejnym podejściu. Walczył inaczej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie mógł zrozumieć, co robię na początku.

Z lekcjami, których się nauczyłem od tej pierwszej walki, jeśli miałbym teraz następną walkę z nim, to wygrałbym ją. W tym samym czasie on ma 50-0 i starzeje się, ale nie zamierzam go wyzywać do walki. Cieszę się jak zawodnik dobrze sobie radzi.”


McGregor nie chce doprowadzać do tego, że rzuci wyzwanie Mayweatherowi, ale wierzy, że niedorzeczne nawyki wydawania kasy przez Mayweathera mogą doprowadzić do drugiej walki.

Conor McGregor
„To niebezpieczna gra w której się znajdujemy. Nie zamierzam go wyzywać. Usiądę, poczekam i będę walczył. Zobaczmy, jak Floyd zajmuje się tą pulą pieniędzy. Mogę zadzwonić i możemy to zrobić ponownie. Początkowo mówił, że kolejna walka będzie w MMA. Mówił o walce w MMA. To jest to, co powiedział przed pojedynkiem. więc co on zamierza zrobić? Czy chce kolejnej walki? W mojej głowie pojawia się myśl o walce z jednym z bokserów, który wkroczy do mojego świata.„


Kiedy jesteś tak wpływowym zawodnikiem mającym w dorobku tytuły mistrza dwóch dywizji, twoje walki biją rekordy i stoczyłeś zawodową walkę bokserską z legendą tego sportu możesz czuć się spełniony. Jednak po osiągnięciu szczytu, McGregor chce powrócić do korzeni. Chce naprawić błędy o które obwiniają go niektórzy fani MMA, a chodzi o obronę mistrzowskiego pasa, której McGregor nigdy nie stoczył. Według pewnej części środowiska, posiadanie tytułu oznacza coś więcej i żeby być prawdziwym mistrzem należy przynajmniej raz obronić mistrzowski pas.

Conor McGregor
„Posłuchaj, mam do obrony tytuł UFC i to dla mnie coś znaczy. Będę bronił tego tytułu. Jest tam Nathan [Diaz]. On próbuje tu wejść i rzuca tymi wszystkim wymaganiami. Jeśli zacznie się zbyt wysoko cenić, prawdopodobnie będę bronił tytułu przed zwycięzcą walki o tymczasowy pas, albo z kimś z dywizji. Odszedłem od najwyższego poziomu wypłaty za walkę. Teraz, pytanie jakie cały czas dostaję dotyczy obrony pasa i legitymizacji sportu oraz miejsca w rankingach. Może byłoby dobrze, gdybym teraz to zrobił i zamknął wszystkim gęby. Zobaczymy, co się stanie w walce w przyszłym tygodniu [między Tony’m Fergusonem i Kevinem Lee]. Mam nadzieję, że dadzą radę. Widziałam to tyle razy, kiedy ktoś poślizgnął się na mydle i wypadł z kąpieli."

Zrobiłem walkę o duże pieniądze. Sięgnąłem szczytu w walkach o duże pieniądze – walczyłem o pas money belt – tak nazwano pas WBC. Aktualnie jestem bardzo zainteresowany pojedynkiem między Tonym Fergusonem i Kevinem Lee, aby zobaczyć jak będzie wyglądał obraz wokół tytułu. Moje myśli są teraz przy tamtej walce. Mam też przeszłość z Nate’m. Jest 1-1 i ta walka musi się odbyć. To się stanie, ale im więcej czasu spędzam poza tym wszystkim, dochodzę do wniosku, że już zrobiłem wszystkie walki o duże pieniądze. Teraz chcę obronić tytuł i potwierdzić go.”


Conor McGregor wspomniał, że jedną z opcji jaką bierze pod uwagę jest pojedynek w formule MMA z bokserem i mimo, że była mowa o tym, że miałby to być drugi pojedynek z Floydem Mayweatherem, to jest jeszcze inny kandydat. Miałby nim być były sparingpartner McGregora w przygotowaniach do walki bokserskiej Paulie Malignaggi, który rozstał się z teamem Irlandczyka w niezbyt miłej atmosferze jeszcze przed walką z Mayweatherem. Obaj panowie wielokrotnie wymieniali się „uprzejmościami” w programach tv, wywiadach i mediach społecznościowych. W ostatniej konferencji, Mcgregor powiedział do Malignaggiego takie oto słowa.

Conor McGregor
„Malignaggi to szczur.
„Paul Malignaggi powinien zebrać swoje jaja i przyjść do MMA.”


Co do jeszcze innych opcji, to w kwestii kolejnej lub kolejnych walk McGregora w UFC przewija się całkiem sporo nazwisk. Jak już wiemy niemal pewnym pojedynkiem jest trzecie starcie z Natem Diazem, ale nie wiadomo, czy będzie to przed, czy po walce ze zwycięzcą pojedynku Ferguson vs Lee. To zweryfikuje nadchodząca walka i najbliższa przyszłość. Wśród potencjalnych kandydatów do walki z McGregorem przewija się również nazwisko Khabiba Nurmagomedova. Irlandczyk stwierdził, że walka z Khabibem w Rosji też jest opcją, ale kolejny raz uzależnia wszystko od walki Fergusona z Lee.

Kolejnym zawodnikiem, którego chwali McGregor i wymienia go jako jedną z opcji jest mistrz wagi piórkowej Max Holloway. Conor pochwalił Maxa za jego serię zwycięstw od czasu ostatniej porażki jaką Hawajczyk odniósł właśnie z Conorem.

MysticMac jest też zainteresowany pojedynkiem o tymczasowy tytuł wagi lekkiej na UFC 216 między Justinem Gaethje i swoim niedawnym rywalem Eddie Alvarezem i powiedział, że będzie oglądał tę walkę podobnie jak starcie o pas wagi średniej na UFC 217 między mistrzem Michaelem Bispingiem i Georgesem St-Pierre. McGregor twierdzi, że GSP nie da rady przejść Bispinga i dostanie od niego łomot.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Walka May-Mac nie pobila rekordu May-Pac i wyladowala na II miejscu pod wzgledem wplywow z bramki i PPV.

Ktos sie tu o to czasem nie zakladal?


Zmieniony przez - Tomasz123123 w dniu 2017-10-03 10:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza się już oficjalnie wyniosło tylko 4,4 mln (May-Pac miało 4,6 mln), ale nie ma oficjalnego oświadczenia, ma być podobno niedługo. JEszcze napisze w temacie gdzie się zakładaliśmy i Dremor będzie z nowym avatarem http://philboxing.com/news/story-131790.html


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 10/3/2017 10:53:04 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Kupił ktoś z was kiedyś PPV? Bo ja nie , nawet fight passa nie mam same torrenty czy mmacore, ze streama już nie praktykuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Ja pare razy KSW i walke Adamka ze Szpilka, ale to z kumplami po pare zl sie skladalismy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Conor buduje sobie grunt, gdy przegra obrone o pas z tonim, lee albo khabibem, to zrobi 3 walke z natem, liczac na wygrana i od razu bedzie zadal titelshot . Cwaniak! mam nadzieje, ze skonczy na sztywno w obronie, i to samo zycze bispingowi. Psuja oba mma i blokuja swoje dywizje!

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masonski poganiacz bydla
Conor buduje sobie grunt, gdy przegra obrone o pas z tonim, lee albo khabibem, to zrobi 3 walke z natem...
Sądzę, że jego wala z Natem lepiej się sprzeda bez przegranej obrony.
Masonski poganiacz bydla
...to samo zycze bispingowi...
Ja także mu tego życzę. Ale nie wierze, że zardzewiały GSP da mu radę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
MMA
Masonski poganiacz bydla
Conor buduje sobie grunt, gdy przegra obrone o pas z tonim, lee albo khabibem, to zrobi 3 walke z natem...
Sądzę, że jego wala z Natem lepiej się sprzeda bez przegranej obrony.
Masonski poganiacz bydla
...to samo zycze bispingowi...
Ja także mu tego życzę. Ale nie wierze, że zardzewiały GSP da mu radę.


Nie mialem na mysli sprzedaz, tylko gdy przegra obrone, to bedzie chcial sie szybko bic znowu o pas, a jak nie dostanie rewanzu od razu to bedzie chcial z diazem i po wygranej bedzie plakal o pas.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masonski poganiacz bydla
Nie mialem na mysli sprzedaz, tylko gdy przegra obrone, to...
Dlatego nie jest w jego interesie bronić pas przed Fergusonem lub Nurmagomedovem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Paradoskalnie dla Floyda walka w MMA to nie najgorszy pomysł, oczywiście jeśli go przyciśnie kasa, albo stwierdzi "czemu nie?". McGregor by boksował, ewentualnie czasem kopnął. Jeśli chciałby obalać Floyda to walka skończyłaby się w 10 sekund, a Floyd miałby ból dupy o tą technikę. Tak więc mimo, że walka byłaby w formule MMA to i tak oglądalibyśmy boks, tylko w innych rękawicach. Mayweather, nawet gdyby przegrał, nie straciłby statystyki w boksie i nikt nie wiązałby tej walki z jego fenomenalnymi osiągnięciami, a $$ by wpadły.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-10-04 16:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Masonski poganiacz bydla
Conor buduje sobie grunt, gdy przegra obrone o pas z tonim, lee albo khabibem, to zrobi 3 walke z natem, liczac na wygrana i od razu bedzie zadal titelshot . Cwaniak! mam nadzieje, ze skonczy na sztywno w obronie, i to samo zycze bispingowi. Psuja oba mma i blokuja swoje dywizje!


Najgorzej ze jakby wygrał GSP to chyba jeszcze większy burdel by się zrobił

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 218: Holloway vs. Aldo

Wiecej