SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 18 - czyli poradnik terrorysty

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Terroryści w sieci

Szczegółowy instruktaż działań terrorystycznych podzielony na rozdziały można znaleźć na polskich stronach internetowych brytyjskiej nazistowskiej organizacji Combat 18 - pisze "Gazeta Wyborcza".

Wczoraj "GW" ujawniła, w Polsce drukowane jest sztandarowe pismo organizacji, "Stormer", być może tu zachodnie bojówki zaopatrują się w materiały wybuchowe. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego namierzyła i przeszukała mieszkania ludzi kontaktujących się z Combat 18 w Olsztynie, Krakowie, Łodzi, Warszawie i Lublinie.

Okazuje się, że organizacja ma także polskie strony internetowe, choć nie tak łatwo je znaleźć. Wpisując do wyszukiwarki hasło "Combat 18", można trafić jedynie na ślady organizacji w sieci. Z reguły jednak pokazuje się komunikat: "Nie można wyświetlić strony". To znak, że taka strona istniała w polskiej sieci, ale została zablokowana przez czujnych administratorów serwera.

Polski Combat 18 poradził sobie jednak z blokadą. Zarejestrował się na amerykańskim serwerze, w dodatku wchodzi się na jego strony przez witrynę niemieckiego oddziału organizacji. Nasze wyszukiwarki nie rejestrują więc tego adresu, a amerykański administrator serwera nie ma prawdopodobnie pojęcia, że pod jego nosem zainstalowali się nazistowscy terroryści. Polscy sympatycy Combat 18 przekazują sobie ten namiar pocztą pantoflową. "GW" podkreśla, że celowo nie ujawnia bliższych szczegółów.

W Internecie można przeczytać o planach polskiego Combat 18: "Musimy działać w małych grupach i najlepiej tak, by jak najmniej osób o tym wiedziało. Musimy zejść do podziemia i dopiero wtedy możemy rozpocząć terror" - informuje "GW". (PAP)

Ładne jaja sie dzieją.


A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828


Eee tam, na siłę sensacji szukają...

A strony - ekhm -w google'u jest cache...



/Staying alive is the primary reason why you should never give your opponent chance to defend himself. Be quick and brutal! When you use a knife, it's for one purpose only - to kill the enemy!

SZUKAJ: HTTP://www.google.pl ROZMAWIAJ POPRZEZ INTERNET VoIP!: http://www.skype.com 

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Apeluje o usunięcie tego posta ponieważ nawiązuje do tematów rasistowskich i ruchu skinheadów.

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage
to continue that counts."
~Sir Winston Leonard Spenser Churchill

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
A niby na jakiej podstawie ? Nie ma tu ŻADNYCH TRESCI RASISTOWSKICH. A to że się o czymś nie mówi nie oznacza że problem nie istnieje.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Stromer to pismo dla skjnów kolego zawiera teksty propagujące nazizm,wywyższające hitlera, i mordowanie ludzi innych ras, a combat-18 został stworzony by "oczyścić" ludzką rase z "bródów" mowa tu o ludziach czarnych,czerwonych i żółtych (o dziwo kolory flagi niemieckiej), wejdź sobie na jakąś angielska wyszukiwarke (nie amerykańska tylko chodzi o UK (united kingdom)) i wpisz combat-18 zobaczysz jakie ciekawe strony wyskoczą i jakie ciekawe filmy można z nich ściągnąć.
Pozostaje przy swoim.

Sam o całej sprawie któa bardzo smierdzi dowiedziałem się z ciekawego dokumentu na temat tej organizacji, i wierz mi po obejżeniu czegostakiego byłbys głęboko przeciwko jakimkolwiek informacjana jej temat.

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage
to continue that counts."
~Sir Winston Leonard Spenser Churchill

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
No i o to chodzi o informację, zdrowa dyskusję na ten temat a nie o propagowanie w tym poscie tekstów rasistowskich, nazistowskich itd. Czy ty naprawdę champion myslisz ze chowanie głowy w piasek to jest najlepszy sposób ? nie mówic na jakis temat i sprawa nie istnieje ? dziwne masz podejscie do życia !!!

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Poprostu mam uraze do takich tekstów, i wg mnie tępić sie powinno tych po******lonych gówniarzy co gola czachy na łyso i zap*****lają po stadionach z koszulkami HWDP i mysla ze są dupnymi skinhedami albo bojówka drużyny,**** im w dupe, tak samo z prawdziwymi skinami którzy ****a nie wiedza ze ich kórteczka produkowana była w np tajwanie spodnie sa zrobione z amerykanskiego jeansu który rósł na farmie jakiegos murzyna a krzyczą na jakiś paradach po***ańców ziet hai (czy jakostak ***ie mnie to), to ich się powinno prześladowac i nap*****lać na każdym kroku a nie oni dreczyć ludzi, już nie mówie o kolorowyach ale równierz o rasie białej. Tylko nawet jak sie będzie o tym mówic to każdy będzie miał to w dupie po ludzie się poprostu boja łysych fajasów (chodzi mi o skinów bo nie mam nic do "normalnych" łysych ludzi albo jak ktos lubi taką fryzurkę albo ich "łysość" jesy uwarunkowana genetycznie) i woguel połowa siknów nei wie co oznaczaja hasłą które rzucają, to są chorzy i po***ani ludzi i jak widze takiego na ulicy to mnie ****ica bierze, naszczęście w moim mieście są oni zdrowo tępieni i zalani przez inne subkultury od których dostawają w******l, i o to chodzi bo oni powinni być tępieni za to kim są, co robią albo lepiej za to co by bardzo chcieli zrobić.
Pozdrawiam
Champion

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage
to continue that counts."
~Sir Winston Leonard Spenser Churchill

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
I o to chodzi champion W tej dyskusji chodzi mi o to jakie zagrozenia, konsekwencje moze przynieść rodzenie się tego ruchu w Polsce. Mi np bardzo niepodoba się że powstały strony internetowe w języku polskim z jakimiś tam manualami po polsku dla domowych terrorystów. Po zagramanicznemu od dawna te rzeczy były dostepne w sieci ale po polsku nie co dla wiekszości głupków chcących do tego należeć stanowiło juz bariere nie do pokonania - nieznajomosć jezyków obcych. W chwili obecnej gdy ktos pofatygował się na przetłumaczenie mainkamp na polski i innych rzeczy zjawisko takie niepokojąco wzrosnie. Czy mozemy spodziewać się, że w niedługim czasie zamiast band dresiarzy wieczorami na ulicach spotykac bedziemy zorganizowane grupy neonazistowskie ? O to chodzi mi w tym poscie a nie o propoagowanie combat18, a raczej o przestrzeganiu przed combat18 młodych sflustrowanych ludzi szukajacych celu w zyciu. w obecnej sytuacji polityczno - ekonomicznej nietrudno bedzie takiej organizacji znaleźć nowych członków, biorac pod uwagę dodatkowo fakt ze jest ona dofinansowywana z zachodu.


A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
www.combat18.org - (zobaczcie sobie galerię...)Podając ten adres nie chcę głosoć treści nazistowskich. Chcę po prstu pokazać jak proste znalezienie jest strony o takiej treści.BDW - skoro takiej strony jeszcze nie usunięto tochyba wcale to nie jest ścigane.

"Cel wojny - nie umrzeć w imieniu ojczyzny, a zmusić innych do zrobienia tego" -
gen. G.C. Patton

Jeżeli nie klikniesz na znaczek w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi, czeka Cię 50 lat nieszczęścia. Uwaga! To działa!

Zmieniony przez - dr_zgon w dniu 2003-12-09 23:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Czubkow na swiecie nie brakuje. Takie organizacje byly, sa i beda, a wywalanie ich stron z netu niczego nie zmieni, bo zawsze znajda nowe miejsca. A co do tlumaczen przepisow na zbudowanie bomby to wierzcie mi, jezeli ktos bedzie chcial zdobyc material wybuchowy to takie p.ierdoly jak brak znajomosci jezyka mu w tym nie przeszkodza. Nie ma co zwalac wszystkiego na internet, ta strona to czubek gory lodowej.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak oglądnąłem tą stronę "www.combat18.org" i tak się zastanawiałem jak można mieć tak "zryty beret"??? Przecież to są totalne bezmózgi...Słów mi brak ale tak nawiase mówiąc powinni "oczyścić" klasztor shaolin - hhehehehehe ciekawe czy byliby wtedy tacy wielcy...Naprawdę: łapy opadają a galeria od nich - zwłaszcza humor budzi totalny niesmak. Skąd u nich tyle nienawiści, czy moje dziecko też kiedyś będzie chciało należeć do takiej organizacji??? Banda popaprańców i tyle, słów brak zresztą oceńcie sami bo ja nie sądziłem że można być aż tak popie.....m I te Sieg Heil HEHEHEHE ciekawe co by ADAM H. powiedział comerades albo aktywistom z POLSKI albo innych krajów, a ja myślałem, że w Polsce to już wymarło...
Ps. Adam H. Powiedział by jedno WON DU SCHWEINE i tyle - sory nadal jestem zszokowany

Pożyjemy zobaczymy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bjj-wrocław-dziewczyna

Następny temat

"Rzeczpospolita"-vale tudo

WHEY premium