SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta-baczność!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
Zostałeś nagrodzony za aktywność(nie licząc ze dwóch ostatnich dni) i merytorykę wypowiedzi nagrodą 150zł do przechlania w sklepie sfd

zamówienia podobnie jak dotychczas z tym że w ostatnim kroku zamówienia pojawi się pole "kod". Tam wpisujesz kod który zostanie Ci przesłany na maila(na tego maila przy pomocy którego rejestrowałeś się na forum).
Zamawiać mozesz dopiero jak otrzymasz ten kod na maila(czyli pewnie za niedługo)

w razie pytań pisz.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
GZ Cokta

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem, że nowego moda mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
ni ch**a

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
^ Hah no graty Cokta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Przyłączam się - gratulację Należało się, IMHO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Gratulacje.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1431
agrrrr........ a czemu akurat on dostał , mi się to należy nie jemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Połowa dla mnie!
A poza tym graty, w końcu

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O, bardzo miło się zaczyna Marzec Dziękuje!

Panowie, teraz mam mało czasu na kompa, polatam trochę po dziennikach nieraz, a do doradzania po prostu nie mam głowy na razie, co nie znaczy że się wycofuje czy coś, tylko tak piszę, że aktywność może być nieco mniejsza teraz, ale rozumiecie, życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie dygaj, ja i Venc mieliśmy tak samo jak nas gratyfikowali
(Venc, potwierdź )

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-03-08 21:44:36

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z udami i brzuchem

Następny temat

Sprawdzenie planu

Wiecej