SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic zeby fajnie wygladac ??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od niedawna interesuje sie tym sportem glownie chodzi mi oto zeby wszystko bylo ladnie widac a nie zeby przybrac na masie napiszcie jak mam sie odzywiac cwiczyc i jakies porady z gory wielkie THX :)

Kajtek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5921
zeby fajnie wygladac to najlepiej kup ciuchy big stara :/

a na serio to mozesz zaczac od czytania Atlasu Cwiczen i FAQ Si2uiel'a ktory to FAQ znajdziesz w dziale doping

Aha wspominalem juz o wyszukiwarce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
PRZED TOBA MORZE INFORMACJI BRAC GARSCIAMI EKSPERYMENTOWAC, ORAZ PYTAC TROCHE BARDZIEJ DOKLADNIE

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladniej ?? chcem zeby bylo widac bica klate brzuch itd ale bez przybrania na masie bez zadnych dopingow :)

Kajtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
NO JEST MOZE TROCHE DOKLADNIEJ CHOC NIE O TO MI CHODZILO, ALE COZ.

SADZE ZE SKORO NIE CHCESZ PRZYBRAC NA MASIE, TO TWOJ PROBLEM LEZY W OTLUSZCZENIU (NAWET NIEWIELKIM) ??

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
biegaj skacz graj w pilke a napewno bedziesz mial fajna zezbe

Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Cześc . Ja na poczatku swoiej kariery kulturystycznej tez miałem taki problem na poczatek zakupiłem sobie białko hi tec protein 90 a do tego zakupiłem Super fat burner żeby nie przybrać sadełka , do tego ułozyłem sobie diete i trening na siłowni i dzisiaj jestem zadowolony i to bardzo . Też nie chciałem przybrać za duzo masy tzn myslałem o przybyciu masy ale oczywiście beztłuszczowej tylko mięśniowej

mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie thx narazie dupa z tego bo mam gips na nodze :( lipa ja gram w noge :)


Kajtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
po pierwsze aby fajnie wygladac musisz miec troche masy ktora mozesz spalic aby ci szlo w miesnie bo niema sensu spalac miesni jezeli jestes chudy.ja osobiscie sam sobie wymyslilem tkzw. diete i trening . odnosnie masy zaczolem jest stopniowo coraz wiecej ale jak juz niemoglem pilem mleczko w proszku (takie jak pija niemowlaki) tylko nie za duzo bo moze ci sie niespodzianka pokazac :) najlepsze wedlug mnie po odzywkach sa zarelka dla malych dzieci np. jakies zupki mleczka bobofruty i te sprawy.jak juz bedziesz mial tkanke tluszczowa z ktorej bedziesz mogl zrobic miesnie aby fajnie wygladac za cznij sobie robic pompki 3 razy w tygodniu (rozgrzewke kilka seri ale w ostatniej wyciskaj az do bolu wtedy fajnie wchodzi) pompki sa jednymi z najlepszych cwiczen dla osob ktore niemaja sprzetu do cwiczen rob brzuszki i pompki , powinienes wprowadzic wiecej ruchu ale nie tylko pilka nozna plywaj graj w kosza np. jak masz dzialke pokop kilka dolow poromb drzewa wedlub mnie takie cos jest najlepsze pozyteczne z przyjemnym bo bedziesz fajnie wygladal

Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry patent lipa thx podoba mi sie zaczne tak robic :)

Kajtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
:)


Lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skakanka

Następny temat

czy to bezpieczne

WHEY premium