sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Co zrobić z moją dietą?

Wysłana -
Witam, mam 15 lat i od 2 miesięcy ćwiczę na siłowni. Mam ambitne plany na wakacje 2018 i chciałbym zrobić wszystko aby do tego czasu osiągnąć jak najlepszą sylwetkę. Ćwiczę 4 razy w tygodniu i staram się co najmniej raz w tygodniu biegać po ok. 6km. Mam rozłożony plan treningowy, ale nie mam diety. Co powinienem zrobić? rozłożyć sobie dietę czy ograniczyć się jedynie do podstawowych zasad żywieniowych? czytałem, że rygorystyczna dieta w tym wieku nie jest dobrym rozwiązaniem.
Nie chcę zakładać drugiego tematu więc zapytam tutaj. Podczas ćwiczenia bicepsu czuje dziwne uczucie w prawej ręce, jakby porażenie prądem. Co może być powodem?
Pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jak najbardziej na start 10 wskazowek zywieniowych starczy.

podczas treningu bica czujesz tego typu efekt w kazdym cwiczeniu? czy jest to moze sztanga prosta?
Wysłana -
10 wskazówek jak najbardziej się sprawdzi , co do drugiego pytania zaznacz dokładnie gdzie masz uczucie tego prądu.
Wysłana -
http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
Wysłana -
Nie znam dokładnego miejsca bólu, ale potem zauważyłem, że czułem go w obu rękach. Przespałem się i ból minął.
Wysłana -
Być może więc nic poważnego ale równie dobrze dolegliwości mogą się również jeszcze odezwać .
Wysłana -
Czasem tak bywa, daj mu odpocząć i zobaczysz nie martwił bym się specjalnie

Masz kupe czasu, kwestia jak wyglądasz obecnie i od czego zaczniesz.
Wysłana -
A co sadzicie o takiej diecie? 65kg, 175 cm wzrostu, 15 lat. Nalezy do tego dodac posilek w szkole, ktory ma okolo 400 kcal. Nie wpisywalem co konkretnie bede jadl, bo nie mam na to wplywu.

Zmieniony przez - qwerty432 w dniu 2017-05-06 21:52:43
Wysłana -
jak na początek przygody z silka jest całkiem ok
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź