SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić z moją dietą?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 315
Witam, mam 15 lat i od 2 miesięcy ćwiczę na siłowni. Mam ambitne plany na wakacje 2018 i chciałbym zrobić wszystko aby do tego czasu osiągnąć jak najlepszą sylwetkę. Ćwiczę 4 razy w tygodniu i staram się co najmniej raz w tygodniu biegać po ok. 6km. Mam rozłożony plan treningowy, ale nie mam diety. Co powinienem zrobić? rozłożyć sobie dietę czy ograniczyć się jedynie do podstawowych zasad żywieniowych? czytałem, że rygorystyczna dieta w tym wieku nie jest dobrym rozwiązaniem.
Nie chcę zakładać drugiego tematu więc zapytam tutaj. Podczas ćwiczenia bicepsu czuje dziwne uczucie w prawej ręce, jakby porażenie prądem. Co może być powodem?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak najbardziej na start 10 wskazowek zywieniowych starczy.

podczas treningu bica czujesz tego typu efekt w kazdym cwiczeniu? czy jest to moze sztanga prosta?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
10 wskazówek jak najbardziej się sprawdzi , co do drugiego pytania zaznacz dokładnie gdzie masz uczucie tego prądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 315
Nie znam dokładnego miejsca bólu, ale potem zauważyłem, że czułem go w obu rękach. Przespałem się i ból minął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Być może więc nic poważnego ale równie dobrze dolegliwości mogą się również jeszcze odezwać .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Czasem tak bywa, daj mu odpocząć i zobaczysz nie martwił bym się specjalnie

Masz kupe czasu, kwestia jak wyglądasz obecnie i od czego zaczniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 315
A co sadzicie o takiej diecie? 65kg, 175 cm wzrostu, 15 lat. Nalezy do tego dodac posilek w szkole, ktory ma okolo 400 kcal. Nie wpisywalem co konkretnie bede jadl, bo nie mam na to wplywu.





Zmieniony przez - qwerty432 w dniu 2017-05-06 21:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak na początek przygody z silka jest całkiem ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przytyć ?

WHEY premium