SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Aktualnie ważę 83 kg przy wzroście 195 cm i nie wiem czy dołożyć po treningu rowerek bo zauważyłem że zalał mi się brzuch, czy też przez to spadnie mi dużo masa ciała i zrobię się jeszcze większy szczypior? Wybaczcie za głupie pytanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Skoro podlalo to dwie opcje
Albo tniesz kcal
Opcja 2 zwiekszasz wydatek energetyczny wlanie np przez dolozenie aero lub kolejnego trg silowego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
pokaż zdjecie to ocenimy czy masa czy rzeźba. w sumie niewieel wazysz ale możesz być skinny fatem. patrz na priocent tkanki tluszczowej w organizmie a nie na wagę :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
83 kg przy 195 centymetrach to mało prawdopodobne żeby być zalanym wydaje mi się, że autor jest zbyt krytyczny wobec siebie. Gdzie ja przy podobnym wzroście ważę prawie 10 kg więcej i już wyglądam jak z oświęcimia :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carb Nite - trening IronMana.

Wiecej