SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co znowu źle ??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Wklejam tekst Mielony :
Chciałbym powiedzieć ze bardzo mi przykro ze zostałem zbanowany na konto które wczoraj wykupiłem abonament. Nie po to aby spamowac ale by wesprzeć jakoś ta cała akcje . Wiem ze ban jest przez to ze pewien użytkownik zarzucił mi ze ze szmuglowałem z tym abonamentem . Abonament wykupiłem przez kumpla komórkę , zapłaciłem mu 7 złotych. A 7 złotych to nie mało jak dla mnie . Dziwi mnie to że osoby ktre natarczywie w szatni spamują i wklejają głupoty są bezkarni . A mi za nic , po kilku dniach .A ja wiem za co odstałem bana ? Może za to ze wyraziłem swoje współczucie dla kierowcy który spowodował śmiertelny wypadek ? !

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
nnie musi sie od razu ujawniać, najpierw niech troche poczyta, zreszta napewno ma wieksze szanse przetrwania nie afiszując sie tak.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
robicie z siebie naprawde idiotow banujac tego typa.
moze jest durniem, co czasami widac , ale ma takie samo prawo byc na forum jak kazdy inny
jeszcze nic nie zrobi a juz jakis d****ny, niedowartosciowany moderator wali mu bana.
za co ?? po co ??
podnieca was to ?? moze to sposob na dowartosciowanie ??
cale szczescie ze w dzialach tematycznych nie ma tak ograniczonych moderatorow, bo forum by dawno padlo.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
młody - mało wiesz...
2 bany dostal na ip od mateło w tym jeden za maxymalnie chamski pojazd po adminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
moze malo, moze duzo
na razie widze tylko jak banda przyglupow uwaza sie za lepszych od innego przyglupa.
jak zlamie regulamin to niech zalapie bana, bedzie sie nalezalo
ale na razie to dostal go za jajco.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taka ilosc banow chyba świadczy o tym że nie powinien siętu pojawiac
poza tym jemu tylko o to chodzi żeby kłotnie o niego były i żeby o nim mowic
dlatego wnoszę o skasowanie posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
a nie bierzesz pod uwage ze moze chlopak nie chce wiecej robic wiochy i funkcjonowac na forum jako normalny uzytkownik
nie wiem czy jemu chodzi o rozglos, czy raczej pare osob robi sobie zabawe jego kosztem
czasami zagladam do szatni i raz juz widzialem jak dostal bana za nic.
74 czy 75 banow to napewno o czyms znaczy, tylko ciekawe ile dostal za lamanie regulaminu, a ile tak jak teraz... za jajco.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchaj...
co najmniej 20 razy pisałże już ni chce robic wiochy i być normalnym userem
i co?
i chu.jo!
dlatego nikt z modó mu już nie wierzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
no fajnie, ale moze on chociaz cos zrobi zeby dostac tego bana
chyba napisanie postu ze ma abona i chce byc pelnoprawnym uzytkownikiem nie jest powodem do banowania
moderator nie ma chyba nieograniczonej wladzy i moze chociaz poda za co dal mu bana, bo prawde mowiac ja gdybym go dostal to bym chcial wiedziec za co.
pewnie w tym przypadku to nie bedzie mozliwe, bo jakis modzik chcial sie poprostu popisac i dac mu kolejnego bana.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
70% banów dostał z własnej winy ,reszte za nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czli 50 banów
to chyba starczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MODERATORZY! ZMIENIŁEM SIE !

Następny temat

usuniecie posta

WHEY premium