SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ze sobą zrobić żeby było lepiej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
Mam poważny problem!
186 cm wzrostu i ponad 110 kg wagi
Nie jestem spasionym grubasem bo nadal jest różnica między klatka a pasem 125/110. Moim zdaniem słabo o ile nie dramatycznie.
Kiedyś troche ćwiczyłem, ale potem nagle niby nie mam czasu itd. itp. a to w sumie z lenistwa bardziej niz z braku czasu. teraz mam twarde postanowienie poprawy i chcę się za siebie ostro zabrać. zasadniczo chciałbym wazyć w okolicy 100 kg.

potrzebuje naprawdę fachowej porady suplementacyjnej i treningowej. Bardzo prosze o wasze opinie i pomysły!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1869
opinie i pomysły mówisz.
dział odżywianie to po1. układasz dietę z bilansem na minus i tam dajesz ją do sprawdzenia. a potem wpadasz tu i układasz trening na redukcję i tu dajesz go do sprawdzenia. a wszystko na podstawie postów podwieszonych w tych 2 działach (na samej górze każdego działu znajdują się najważniejsze tematy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
Fajnie że tak szybko ktos odpowiedział - ale może zaczniemy jeszcze raz
Nie mam pojęcia o pisaniu diet!!
Moja wiedza treningowa sprowadza się do tego że ćwiczy sie pewne partie mięśni osobno dzielac to na kilka treningów w tygodniu.

Suplementacja - hmm ... no właśnie!! Nic nie wiem bo bardzo dawno ćwiczyłem i było to ćwiczenie siłowe przy uprawianiu koszykówki.

Czy znajdzie się dobra duśza i bedzie mnie w stanie przeprowadzić przez problematyke zagadnienia które rzuciłem w pierwszym poście??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
poczytaj a na pewno dowiesz się co nieco o układaniu diety;] jak Ci się nawet tego nie chce to poszukaj już ułożonych, poprawionych diet i tak samo z treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
wszystko cacy geniuszu ale nie wiem czy przeczytałes co napisałem wcześniej
mam problem bo sporo waże - a nie przekłada się to w wymiary czy siłę !!
nie widziałem dużo tego typu diet czy palnów treningowych i suplementacyjnych na tym forum - pod kontem mojego problemu!!
Mam taką dziwną zasade że nie wypowiadam się na forach i nie zadaje głupich pytań bez wcześniejszego ich przeszperania za problemem który mnie nurtuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
L. wysłanych artykułów 3
L. przecz. artykułów 11

aleś się naszperał

nie wciskaj kitu że nie ma tutaj diet redukcyjnych

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2007-08-26 17:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
nie woem czy wiesz o tym ze mozna przegladać to forum bez rejstracji - Geniuszu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
o kurde spaliłem się ze wstydu że powiedziałem coś nie tak
to nie zmienia faktu ze marnie Ci szło szukanie jeśli nic nie znalazłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Słuchaj stary oni chcą ci pomóc a ty chyba tego nie widzisz. Na tym forum jest taka niepisana zasada, że nikt nie daje nic na tacy. Nie znajdziesz tu kogoś kto napisze ci plan, rozpisze diete i suplementacje do tego. Musisz coś sam napisać i wklejasz do odpowiedniego działu i prosisz, żeby ktoś ci skorygował.

Na początku zacznij od treningu ACT, żeby przyzwyczaić mięśnie do treningu. Najpierw szukaj a potem pytaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Więcej informacji o sobie.
Wiek Dieta jaką masz teraz, poprzednie treningi, ile ćwiczyłeś, to podstawa jeśli kto kolwiek coś ci podpowie.

Zmieniony przez - KLINKU w dniu 2007-08-26 18:04:54

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
Chyba nie dopisałem kilku ważnych spraw:
- dużo trenowałem Koszykówki, siłownia to głównie treningi siłowe
- bez grama tłuszczu gdy byłem naprawdę zyła ważyłem 92kg
- mam jak to powiedział ortopeda bardzo grube i cięzkie kości
Obecne wymiary:
klatka - 125 cm
talia - 105 cm
udo - 66 cm
łydka 45 cm
Przedramie - 36 cm
Biceps - 40 cm
Barki - 137 cm
Szyja - 45,5 cm

Może nie jestem monstum, ale wcale nie czuje się najmniejszy.
Opone mam na brzuchu, najszerszy pleców również jest obtłuszczony

mam - 26 lat i dośc siedzącą pracę i nie ćwicze obecnie za dużo jedynie od czasu do czasu w domu coś porobie
Diete mam dość specyficzną - bardzo dużó pije (średnio 4-6 litrów płynów dziennie) większość wypacam od razu gdy się czegokolwiek dotkne fizycznie żeby zrobić - od razu jestem mokry. Staram się jeść w miarę zdrowo ale nigdy jakiejś specjalnej diety nie przestrzegałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w korekcji planu treningowego

Następny temat

stawy czy to prawda?

WHEY premium