SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Co ze środków dopingujących na złamanie?

Wysłana -
Witam!
W wigilie miałem wypadek, złamałem dwa uda... Operacja, 6 m-cy lezenia, itp.
23 czerwca lekarz powiedział że na prawej nodze moge już chodzić, a lewa musi jeszcze poczekać, więc czekam. Dwa m-ce temu na kontroli lekarz stwierdził, że noga się już prawie nie zrasta i mam na niej stawać aż mnie zaboli. Tak robiłem. Od jakichś dwóch tygodni w ogóle mnie już nie boli, chodzę bez kul i całym ciężarem ciała moge na niej stanąć.
Dzisiaj lekarz powiedział, że nadal nie ma poprawy co mnie bardzo zdziwiło . I kazał mi chodzić o kuli. Kolejną wizytę mam zaplanowaną na połowę grudnia i chce aby mi powiedzieli, że jest wszystko OK!
Odnośnie odrzywiania się nie powiewiedzieli co mam jeść aby wspomóc organizm w zrastaniu się złamanej kości.
Odrzywiam się normalnie, jem to na co mam ochote + nabiał, tran w tabletkach i wapń z muszli ostryg.
Nie ćwiczę na siłwoni, ale kiedyś syszałem, że niektóre środki mogą pomóc w złamaniach dlatego proszę o pomoc.
Słyszałem, że dobre będzie połączenie testosteronu, deki i nandrolony, ale czy to prawda? Może coś jeszcze polecicie?
Pozdrawiam i z góry dzięki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ja w lutym miałem mały wypadek z koparką i dopiero w maju mogłem normalnie chodzic bez większego bólu, teraz jeszcze opuchlizna mi nie zeszła bo zrobił mi się krwiak w stopie ,ale po wyjsciu ze szpitala miałem przepisane 2 op. metanabolu , dawkowanie jedna tabletka rano i po południu, i ku mojemu zdziwieniu po ok. miesiącu opuchlizna zmalała o połowę :), zakończenie leczenia miałem w lipcu i lekarz nie chciał mi przepisac kolejnych op. metki mimo że opuchlizna jeszcze była dośc spora, teraz mamy już październik i za tydz. zaczynam cykl z razakiem więc zobaczymy co się bedzie działo, jak nie bedzie poprawy to po cyklu skocze jeszcze raz do tego chirurga, pozatym u mnie na oddziale kilku osobom podawano jakiś steryd
Wysłana -
Tak, ale Ty miałeś metke na opuchlizne czy na zrost kosci? bo ja nie mam opuchlizny a no0ga już mi się nie zrasta...?
Wysłana -
Miałem tez problem z noga 2 miechy gips 2 rechabilitacja mialem
miec operacje ale sie obeszlo Prze***ane bylo zalamanie psychiczne ale teraz jest wszystko ok .Ale odnośnie pytania ja bym wzioł na twoim miejscu Napewno Deke tylka orginalna nie zadne undery i bral z 300mg na tydzie to duzo jezeli chodzi o kontuzje ale h.u.j i do tego delikatnie jakis testosteron i odblok :) do tego kup sobie jakis komlpeks (witamin i minerałow!!!!! ważne ) polecam multi-x scitec nutrition oplaca sie 2 saszetki(brałem) na dzien końska dawka .kup sobie w aptece regeneratory na stawy na wzmocnienie chrząstki nie wiem jak sie to fachowo nazywa i załatw sobie zabiegi rachabilitacyjne ja mialem masaz wirowy rowerek :)zwykly masaz magnetronic i laser mysle ze bedzie dobrze pozdr
Wysłana -
ponio co ty za głupoty piszesz chłopak ma problem ze zrostem kości a nie rehabilitacyjny.Ja bym sam wiele nie kombinował,przejdz się do innego lekarza na samą porade tylko,czasami zmiana lekarza potrafi wiele zmienić w przebiegu leczenia bo konowały u nas są różni.Dieta na pewno bogata w wapń dużo witamin,ogólnie zdrowe odżywianie.Nie wiem z jakiego jesteś miasta,popytaj się o ortopede sportowego z nim najszybciej się pewnie dogadasz na temat leczenia w inny sposób niż zwykłego kowalskiego
Wysłana -
na pobudzenie mięśni bo palcami nie mogłem ruszac,i jeszcze miałem na miejscu rany martwice skóry czy czegoś tam innego,ale mete podaję się pacjętą po np. oparzeniach albo po operacjach,
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1399 
Wysłana -
Jeśli nie masz gipsu i stawy są ruchome to wal decę, bedzie najlepsza, kolega miał podobny problem z obojczykiem 3 miesiące się nie zrastał walna 4x100mg i pomogło aż lekarz się zdziwił.

ten wapń z muszli to sobie daruj sa badania, że jak się nie ma niedoborów to nic nie daje kup lepiej preparat zawierający Hydroksyapatyt, to jest świetne, w aptece na receptę np osteogenon, ale lekarz wypisze bez problemu, (choć rodziny moze nie wiedzieć co to wiec przynieś wydruk z netu ja tak zrobiłem jak chciałem)
z supli to min bone boost go zawiera ale ciezko kupić, tez był inny preparat ale nie pamiętam, spytaj w dziale z suplami powinni wiedzieć.
jak skończysz dece to zrób lekki odblok i ładuj dalej wapń bo po kuracji organizm odreagowuje i kości się odwapniają.

Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2008-10-07 13:06:17
Wysłana -
lodzianin rechabilitacja jest najwazniejsza gdy noga sie zrosnie widac ze w du.pie.by.łes.i.gó.wno.widziales.
Wysłana -
ponio zluzuj getry ze swoimi odzywkami tutaj.A widziałem na pewno więcej od ciebie naleśniku.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2008-10-07 13:10:43
Wysłana -
łodzianin dobrze pisze

idz do innego lekarza i niech cos doradzi. moze znajdzie inny sposob na to zlamanie .

Wysłana -
ponio1 tu na razie nie chodzi o rehabilitacje, bo ja na jedną noge jeszcze nie moge zacząć - tak twierdzi lerarz... Na razie chodzi o to aby jakoś wspomóc organizm w zrastaniu się złamanej kości.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź