SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co za ludzie :/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
Ma kumpla, na początku ćwiczył on normalnie ze mną na siłce, ale przez 2 miechy, miał przerwe z 3 miechy, później kupił sobie odzywke, poćwiczył miecha, i znów przerwa ale dłuższa, ostatnio kupił sobie mete (ma 16 lat) ćwiczył, przestał jak mu sie skączyła, teraz znowu chce zacząc ćwiczyć, i chce sobie kupić, 10 strzałów teścia, 5 deki, i 100 mety a chłopak ma 17 lat, ja mu mówie że będzie miał spadki i tłusczem się zaleje, brzuch pobrośnie w tłuszcz, a on do mnie "a**** brzuch zaraz nie musi byc piekny wazna klata i łapy", ja wtedy nie wytrzymałe, ludzie powiedzcie czemu są tacy ludzie, k***a zawsze go uwazałem za człowieka który będzie cwiczył, śmiał się z sezonowców, a teraz sam tak odpiepsza, czy wy tez macie takich kumpli ??

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
No niestety tacy sa popieprzeni ludzi. ja mam znajomego który chyba więcej wbuł omki w swoim życiu niż ja wypiłem wody i co z tego...jak ma 40 w łapce to jest dobrze a ćwiczy już dobre 10 lat.

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Sa tacy co zrobic masz soga na oslodePozdrow koloege

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
samo zycie
są ludzie i taborety
niektórzy chcą osiągnąc w miesiąc to co inni osiągneli przez rok albo i wiecej
odzywki są dla ludzi.ale jak ktos sie decyduje cwiczyc to powinien to robi regularnie,a nie tylko przed wakacjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Przykre

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
a co powiecie o takich,co może i ćwiczą (dosyć) regularnie,nawet bez żadnego wspomagania,ewentualnie jakies odżywki,no ale ćwiczą głównie klate i biceps ...bo to widać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
heh mysle ze kazdy normalny czlowiekktory troche pocwiczy zdajesobie sprawe ze trenowanie tylko klatki i bica usposledza twoja sylwetke...ja np jestem maniakiem plecow i ciagle mi sie wydje ze jestgem za waski ale staram sie utrzymac proporcje zeby wygladac spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
no tak,ale ja mam właśnie takiego delikwenta na siłce.Ostatnio otwarcie stwierdził,że np. grzbietu nie chce mu się ćwiczyć,bo nie lubi ćwiczyć tego,czego efektów nie widać(a grzbiet taki efektowny to nie jest wizualnie ),barków to też najchtęniej by nie robił,ale że ja robie je i w sumie to nich się nieźle przykładałem i przykładam,to dzięki temu "nieźle łapka z nimi wygląda"(jak stwierdził) i dlatego je wogóle u niego robimy.
Teraz pracuje nad tym,żeby zmienić plan i wyrównac to wszytko,chociaż nog to i tak nie zrobi,bo ma problemy z kolanem.Życzcie mi powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
No ten mój kumpel jak były nogi to sobie nie przychodził bo mu się nie chciało, jak on to powiedził "po co nogi ćwiczyć" ale to co nogi po co je ćwiczyć ,***** ze będą dysporoporcje, to jeszcze nogi są jednym z najważniejszych mięśni, ten typ jest niezły !!

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Heh Mah, a mój kumpel ma 18 lat wogóle nie ćwiczy i chciał wziąść saa i troche poćwiczyć, żeby sie przypakować... Totalny chudzielec, wszystkie żyły na wierzchu, w kablu z 30cm... Chociaż to i tak dobry wynik jak na niećwiczącego chudego człowieka Chciał to zrobić razem z 2 kumplem w jego wieku z 27-28 w łapie - mniej suchar, ale też mniej mięśni Z tym, że pierwszy kumpel jest stosunkowo silny jak na jego wymiary i to jest fakt To jest dopiero LOL...

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh,moj kolega brał mete i ćpał koke i piguły przy tym...na głupote nie ma rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urodziny - i jak tu nie wypić :-P

Następny temat

Wyjaśnijcie

WHEY premium