SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z tym robić???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Witam. Wpadła mi w ręce soja. 300g w proszku. Ale ona jest niemiecka, w związku z czym wszystko napisane jesyt po niemiecku i nie wiem co z nią robić i jak dawkować. Spece od odżywiania, pomóżcie! Napisane jest na niej Soja-Instant, firma-jakaś Granovita. W ogóle na co jest dobra taka soja? Proszę o odpowiedzi!!!

Buckie

Buckie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tak samo jak bys jadl kotlety sojowe tylko ,że w proszku ma wieksze stezenie . jec to z rana po sniadaniu,po obiedzie i kolacji, ale w tedy gdy nie trenujesz poniewaz wtedy organizm potrzebuje wiecej bialka do budowy miesni niz w ten dzien co trenujesz.a kiedy trenujesz jedz dwa razy dzienie , mniejsze dawki .

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Sprawdź,jaka jest procentowa zawartość białka(po niemiecku-protein) i używaj tak jak innych źródeł białka,w zależności od swojego zapotrzebowania.
Roni:wydaje ci się,że w dzień treningowy organizm ma mniejsze zapotrzebowanie na białko niż w dzień wolny?Niezłe,kto ci to wcisnął?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Dzięki za odpowiedzi. Tego białka jest tu 25%. No ale z czym ja mam to rozrobić i w jakich proporcjach?

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Nie mam pojęcia,zapytaj jakiegoś kucharza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"...ale w tedy gdy nie trenujesz poniewaz wtedy organizm potrzebuje wiecej bialka do budowy miesni niz w ten dzien co trenujesz" - a przypadkiem panie kolego nie odwrotnie ???

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o, jeszcze lepiej..

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chcesz pic ta soje to najlepiej pij ja z mlekiem!!
Ja pije soje z sokiem bo jestem uczulony na mleko!!!najczesciej przyzadzam sobie maly koktail: soja (w moim przypadku sojavit 70 z olimpu)+ sok (jaki zalezy od tego co mam w domu)+ banan + rodzynki!! Spytasz czy dziala niepowiem ze nie kilka kilo mozna zlapac oczywiscie przy dobrym treningu i odpowiednim odzywianiu!!!
Pozdrawiam

Maciek182
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Lioton 1000 dziala?

Następny temat

Fitness sylwetkowe

Wiecej