SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z moją klatą ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914


1. problem wygląda tak: ćwicze od 2 miesięcy, ale jakos słabo mi urosłą klata. Jak jużw ogóle urosłą ty bardziej na bokach, a nie w okolicach mostka i u góry. Czego to może być wina ?? Wiem, że za 2 miechy nie zrobie super kalty, ale powinno być lepiej niz u mnie.

2.wyciskam zaledwie 45 kg, chciałbym poprawic ten wynik i zacząć jakiś lajtowy trening na poprawe siły. Może mi coś zapodacie. Chciałbym go zacząć od czerwca i ciągnąć przez 4-5 tyg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9284
2 miesiace. za 2 lata zobaczysz roznice . O ile nie przestaniesz cwiczyc

_ _ _ _ _ _ ___ ___
/ | | || || | || __|| o
( o )| U || || V || _| | /
\_,7|___||_| \_/ |___||_|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7523
Ćwiczysz tylko 2 miechy więc czego sie spodziewales . Jeśli uwazasz ze moglo by byc lepiej moze masz zlą diete lub trening. Napisz swoj trening na klate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3698
jedz cwicz i odpoczywaj a za kilkanascie miechow bedziesz mial klate jak byk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Wydaje mi sie, ze twoje problemy wynikaja ze slabej diety. Jak sie odzywiasz?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
HEhe dzigus ja cie podziwiam. Ty zawsze masz 0 zero stopnia krytyki i prubujesz goscia zrozumiec. Dam ci soga jak wykupie abonament :P. Co do tej klaty to po dwuch miesiecach mozesz zobczyc dopiero lekkie rezulaty lub nawet ich lekkie zarysy a jasli widzisz rezultaty tylko w jedym obrebie klaty to pokaz nam twój plan Ćwiczeń na klate to ci go skoregujemy.
P.S z tego co widze to masz okolo 14-16 lat. W tym wieku odpusc sobie cwiczenia na siłe. Wiem cos o tym bo sam mam 15 lat.<lol2> :D
POzdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
KLATKA (11-12)
1. Wyciskanie sztangi w leżeniu poziomym 12-10-10-8 czasem robie 5 serii
2. Wyciskanie sztangi ukośnie głową do góry 12-10-10-8
3. Rozpiętki 12-12-12

TRICEPS (7)
1. Wyciskanie hantli &#8222;francuskie&#8221; w siadzie 12-10-10-8
2. Ściąganie wyciągu górnego stojąc 10-10-10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
dziwna w ogole ta klata wg. mnie... taka rozciagnieta bardzo w dol moze mi sie wydaje...

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Nie odrazu kraków zbudowali Na dobrą sylwetkę trzeba pracować kilka lat.

Przy Twoim stażu wszelkie siłowy treningi odpadają , zwykła masówka będzie najlepsza. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
Dodaj jeszcze rozpiętki w bramie to pozwoli ci na lepszą rozbudowe góry. Zresztą nie oczekuj cudów. Chcesz zobaczyć różnice za miesiąc? Przez 30 dni nie patrz się ani razy w lustro i się nie oglądaj. Wtedy zobaczysz różnice w tak krótkim czasie:p

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wewneczna czesc klaty POMOCY!!!!!!!!!!

Następny temat

Trening

WHEY premium