SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Co z firmą Revange Nutrition ?

Wysłana -
Witam

Czy posiada ktoś informacje odnośnie w/w firmy? Już lata temu była afera że owa firma jest podwórkowa a ich wyroby niewiadomego składu i pochodzenia.

Z tym że, oni mają się w najlepszym porządku, Thermal pro co chwile nowy, strona na Facebooku i oficjalna strona com.

Skupiłam się ostatnio na ich spalacz tłuszczu v5 thermal pro (w drodze desperacji) a później prześwietliłam źródło pochodzenia.

Będę wdzięczna za pomoc

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jest to firma nieslynnego Cybera. Siedzibe ma ona niby w US a tam jest duzo luzniejsze podjescie do sprawy. Handel odbywa sie tylko przez neta wiec ciezko zeby tego zabronic. Problem polega na tym ze nigdy tak naprawde niewiesz co jest w tych suplementach. Moze sie naprzyklad okaze ze sobie rozwalisz gospodarke hormonalna czyms co przeciez mialo byc zwyklym suplementem.
Generalnie nie polecam a nawet odradzam
Wysłana -
No właśnie. Polak mądry po szkodzie. Zamiast wybrać się do sklepu stacjonarnego z suplementami,człowiek decyduje się zakupić w necie bo to przecież "najlepszy spalacz na swiecie,nawet 12 kg mniej tłuszczu z miesiac" a myślałam że jestem w tym temacie bardziej "ogarnięta" ;) ech,troszkę więcej rozsądku na przyszłość sobie życzę ;)
Wysłana -
bez zadnego przytyku w Twoja strone ale podziwiam ludzi co najpierw kupuje a pozniej pytaja
Wysłana -
Rzeczywiście nie wiadomo co dokładnie jest w środku i w jakich warunkach było produkowane. Polecam skupić się na sprawdzonych markach.
Wysłana -
sporo osób nie czuje tych supli . W zasadzie tak jak warezz napisał, ale w najgorszym przypadku prawdopodobnie po prostu nie poczujesz działania.
Wysłana -
loteria, nie tylko z dzialaniem, ale i z tym, co moze byc tam w srodku
Wysłana -
najgorsze jest to jak tam siedzą jakieś prohormony.
Wysłana -
ryzyko tego typu istnieje w przypadku spalaczy, nieco mniejsze przedtreningowek
Wysłana -
No jak sobie kobieta przez przypadek zaaplikuje mdrola to moze byc nieciekawie
Wysłana -
potem właśnie się patrzy na skałd który jest taki nijaki a opisują że cuda po nim się dzieją to wiadomo że coś tam musi siedzieć
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź