SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z firmą Revange Nutrition ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1164
A ma ktoś jakieś w miarę aktualne dowody, że Revange to wałek? Bo ja znalazłem jedynie filmiki sprzed kilku lat rzekomo z ich produkcji. Patrząc na składy kozak, a o konkrety na poparcie że siedzi tam ph czy inny syf ciężko. Mi spodobał się super psychodrine, ale też nie chciałbym kupić mąki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Aktualnych chyba nikt nie ma jedynie te co były kiedys, ale czy to teraz lepiej wyglada pieron wie, w ameryce mozna wszytsko wyprodukować i sprzedawać od 2 minuty


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
no, ale co ma dzialanie do tego w jakich warukach produkt jest wykonywany?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1164
99% osób stosujących suple interesuje jaki dany produkt przynosi korzyści (a to związane jest m.in. ze zgodnością zawartości względem etykiety), a nie to w jakich warunkach suplement jest produkowany, gdyby było inaczej nikt by nie kupował produktów firm, które mają na opakowaniu napisane "wyprodukowano dla" zamiast "wyprodukowano przez", skoro nie wiemy kto produkuje to gwarancji w jakich warunkach to jest produkowane również nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
osobiscie jako osoba blisko zwiazana z firma SFD, wiem nieco wiecej niz przecietny konsument, kto, dla kogo i gdzie,
swoje widzialem odnosnie mieszania poszczególnych komponentów, jak i przechowywania samego sprowadzonego surowca i moge spać spokojnie, że wszelkie badania wykonane nawet w środku nocy, czy to mikrobiologiczne, czy jakosciowe pod katem skladu procentowego, jak i puli bialek, jezlei mowa akurat o odzywkach wyjda w granicach normy.
tutaj moge byc spokojny o naszych konsumentow.

jednak wprowadzanie na rynek suplementu diety, ktory z gory obarczany jest restrykcjami prawnymi danego kraju odnosnie legalnosci zastosowania poszczegolnych zwiazkow aktywnych, bez poszanownaia przepisow GIS, z gory nakazuje nam rozumiec, że ów producent za glowny cel swojej dzialanosci ma tylko wrzucenie czegos, co bedzie klepac, a niekoniecznie bedzie to produkt bezpieczny, gdyz poszczegolne jego skladowe nie sa dopuszczone do obrotu na terenie PL.

tego typu praktyki, gdyby wyszedl jakis smrod np. malolat kupi produkt na gerce i przesadzi wyciagnowszy kopyta, bedzie scigany z art. 165 par. 1 pkt 2 kodeksu karnego, wiec nie wiem do konca jak rozumiec uczciwosc sprzedawcy, ktory swiadomie wprowadza na rynek suplement lamiacy nasze prawa?
Mysle, ze skoro osoba w dupie ma to, czy handluje czym legalnym, w jeszcze wiekszym powazaniu ma czystosc suplementu w rozumieniu pojecia stricte higieny.

tego typu mysl zostawiam pod ocene osobnicza,.




ktos mi napisze zaraz, sam stosujesz johe i t5 bo chwalisz sie ze masz zdjecia owych supli.
tak stosuje, jednak ja jestem konsumentem, nie producetem, sma bym tym nie handlowal, a nawet nie posredniczyl.


zdr.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
nie odwracaj kota ogonem, bo pisalismy o firmach, ktore produkuja suple, a nie o tym, kto pośredniczy w ich sprzedazy, gdzie wlasnie ta strona chcesz bronic cybera

pokaz mi produkt sfd lub allnutrition, ktory nie jest zgodny z prawem w PL to wtedy będziemy mogli sie zastanowić dlaczego tak jest. Przeciez sam napisales, ze sprzedawca nie odpowiada za to co jest w srodku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 663
Mnie po kredce z Revenge bolały flaki ch** wie co tam sypia , ale kilogramy szły bardzo szybko xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
pewnie gratis PH miales%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Trzeba uważać z tego rodzaju wynalazkami. Najprawdopodobniej będzie to niedziałająca ściema kupiona za niemałe pieniądze. Ludzie są podatni na słowa super, najlepszy na świecie, najmocniejsze działanie itp. itd. Bardzo dużo syfu sypanych jest u nas pod przykrywką dawno już nieistniejących firm. Najczęściej zero działania ale słyszałem również kiedyś o przedtreningowkach w których wykryto metamfetaminę i sprzedawali to po legalu jak normalny suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
dokladnie... jak juz chcemy bawic sie zabawkami, to trzeba chociaz brac to co obecnie jest na chodzi i sa to pierwsze partie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan cytruliny - sposób przygotowania?

Następny temat

Poszukiwany Specjalista ds. Sprzedaży - sklep SFD Gdańsk

WHEY premium