SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wziasc pierwszy raz gdy ma sie 18 lat?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Cwicze juz od roku. Rezultaty mam dobre lecz chce czegos wiecej. Od kilku miesiecy moja budowa sie nie zmienia. Chce raz wziasc sterydy(jedna serie). Mam 18 lat i nie wiem co moge wziasc aby uzyskac dobre rezultaty. Bedzie to moj pierwszy raz. Z gory dzieki za info. tylko prosze nie odsylajcie mnie do archiwum!!! Tam juz szukalem!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Quiet posłuchaj dobrych rad i daj sobie spokuj z koksem.
Jak za 2 lata "staniesz w miejscu" z osiągnięciami to dopiero o tym pomyśl.(ale z głową i po poważnym przemyśleniu).
Pozdrawiam.

macek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


NIE POTRZEBNE JEST TO TOBIE OBEJDZIE SIE BEZ STERYDOW.Probowales kreatyny???Sproboj ta kombinacje nie jest tanie ale skutkuje.Kreatyna 500g(najlepiej Multipower)+fosfatydyloseryna(kupisz w aptece)+Super mass(hi-tec)+vanadyl sulfat force +tribulus terrestris i masz efekty murowane.bralem to ostatnio rok temu i poszlo mi 8 kg.Bez zadnego koksu...A jak nie masz sianka to odsylam do postu Dabka z ktorego korzysta wiekszosc ludzi na forum.WIELKIE POZDRO DLA DLA DABKA-SPROBUJ I NA PEWNO SIE NIE ZAWIEDZIESZ!!!

kuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metanabol: 2,3,4,5,5,4,3,2. jest to 196 tabletek. jak widzisz kuracja trwa 8 tygodni. kup sobie do tego wit. B kompleks, C0,1 , C0,2 ,silimarol 0,7mg.
zawsze po gorącym posiłku: meta+C01+C02+2*Bkomp.+silim.
po skonczonej kuracji dobra suplememtacja np. OLIMP PROWIT80 + OLIMP kreatyna + OLIMP L-karnityna. to w celu ograniczenia spadku masy.

artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
dzieki serdeczne za odpowiedz!Kreatyny i innych suplementow juz uzywalem bez wiekszych rezultatow!!!Moze skorzystam z metaanabolu!A co sadzicie o omadrenie?Jest skuteczny i bezpieczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest bezpieczny i skuteczny, jak witaminki. :-/
Może byś wciągnoł troszkę wiedzy ze strony głównej???

Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Nawet nie wiesz jak meczace jest prtzegladanie strony glownej!!!Wolalbym cos tutaj znalezc wiec jezeli potraficie mi pomoc to prosze o nia!!! Glownie ionteresuje mnie omnadren!!!Jakie efekty mozna po nim uzyskac i czy na pierwszy raz jest dobry oraz jak go dawkowac?Please help me!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W******L SOBIE 20 AMPULEK OMNADRENU I PRZESLI SWOJE ZDJECIE DO SFD!!!BEDE MOGL OGLADAC KOLEJNEGO BALONA-BEDZIE NIEZLY UBAW

kuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
O tym omnadrenie tak glosno!Moze ktos napisze o nim cos wiecej!Jak go brac no i jakie sa efekty i w jakim czasie.A co cwiczeniami w przypadku brania omki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
powiem ci jednio nie lykaj niczego bo jestes jeszcze mlody tylko skup sie na jedzeniu jak nie bedzie szdrowo jadl to mozesz brac i brac i nie bedzies zmial takich efektuw jak zdrowa dieta. Skup sie na siecie a nie na prochach!!!

ajak proste czaisz

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
W sumie ta masz racje!!! Ale problem jest w tym ze jem tyle biala i weglowodanow ze glowa boli!!!Jaka diete Ty proponujesz?I czemu uwazasz ze jestem za mlody na sterydy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jesli chcesz nabawic sie problemow z sercem ,watroba i ogolnie ze zdrowiem to bierz koksy (tak naprawde to zadne nie sa bezpieczne i nawet sylimarol ci nie pomoze....)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile za HGH i co on daje?

Następny temat

wyznanie początkujacego koksiarza..

WHEY premium