SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
Witam , mozliwe ze juz byl taki post ale jestem tu nowy i jeszcze sie nie orientuje na forum , ale chcialem sie zapytac jaki gainer byl by najlepszy ,
do wyboru mam TREC MASS XXL , OLIMP GAIN BOLIC , GAINER 737 . Jestem bardzo chudy (71 kg 184 cm wzrostu ) cwiczylem przez miesiac treningiem przygotowawczym , teras chce zaczac cwiczyc intensywnie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12649
A dietę i plan treningowy to masz? Gainer jest tylko uzupełnieniem diety w brakujące kalorie i węglowodany, a przy takiej wadze to możesz spokojnie swoje zapotrzebowanie zaspokoić samą dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
Tak mam trening i diete , bardzo duzo czytalem o tym i przez miesiac przygotowawczy ulozylem sobie diete i trening optymalny dlamnie . Chce brac gainer poniewaz zalezy mi na szybkim przyroscie , mozliwe ze sama dieta by wystarczyla ale zdecydowalem sie na suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12649
OK - jak wolisz. Ale w wybiorze gainera niestety nie mogę Tobie pomóc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Mass xxl

btw optymalny trening dla ciebie to ty bedziesz umiał ułożyc za minimum 2 lata

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jak sie nie orientujesz to najlepszym sposobem przy takiej ilosci
przeczytanych tematow jest :

https://www.sfd.pl/search.asp 

wpisz docelowe haslo i napprawde naraz ci w chu*** tego wyskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
"btw optymalny trening dla ciebie to ty bedziesz umiał ułożyc za minimum 2 lata" - no raczej dobrze piszesz ale jakis musialem sobie ulozyc , nie wiem
czy jest on dobry ale od czegos trzeba zaczac . Wzorowalem sie na rozpiskach dla poczatkujacych pakerow , wiec mysle ze dlamnie bedzie w sam raz . Wiec mowicie TREC-a gainer najlepszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o ACT

Następny temat

sylimarol

WHEY premium