SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
we wczorajszym (czwartkowym) dodatku gazety wyborczej, gazecie stolecznej jest dosyc dlugi artykul na temat dalekowschodnich sztuk walki oferowanych dla dzieci. wypowiadaja sie prezesi polskich zwiazkow kilku dyscyplin zachwalajac korzysci z uprawiania ich dyscyplin.

polecam dla zainteresowanych.
jakub

pozdr,
jakub

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Kiedys mielismy treningi na Olimpii, a obok na macie sekcja dziewczecza judo. Przyjemnie bylo popatrzec.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam zapiszę dzieciaka, jak tylko trochę podrośnie, na którąś z nich (np. aikido). A korzyści są niewymierne :) Biorąc pod uwagę poziom i częstotliwość naszych wf-ów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla dzieciaka to najlepsze byłoby chyba aikido lub judo. Dzieci mogą się po pierwsze wyszaleć, a po drugie uczy je to nieco dyscypliny ))

MooMoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
A ja już zdecydowałem, że mój syn ( jeszcze nie mam, ale musze mieć, będę dotąd robił dzieci, aż będę miał syna ) od dziecka będzie miał kontakt z judo i wychowa się na macie. Chyba, że nie będzie tego lubił. Ale jeśli będzie od dziecka to czemu miałby nie polubić?

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
curki też posyłaj na treningi. pozdrawiam.

mao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Z całym szacunkiem, ale to nie jest moim zdaniem sport dla kobiety. Lepsze jest jakieś pływanie, czy lekka atletyka ( bez pchnięcia kulą, rzutu młotem i kowadłem )

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ty chyba nieoglądasz żadnych zawodów pływackich. a po drugie dzieciaki czy to dziewczynka czy chłopiec do pewnego okresu trenują tak samo. uważam że judo w pewnym okresie jest dobre dla obu płci. a jak smarkacz podrośnie to sam wybiera co chce robić w życiu.

mao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla dzieciaka: zapasy, judo, Bjj. Aikido i inne tradycyjne w zadnym wypadku: Zbyt trudne, za malo rozwijaja, zbyt niebezpieczne techniki - np dzwignie nadgarstkowe w aikido przy mlodych stawach to prosta droga do zwyrodnien. Podobnie odradzam systemy uderzajace: dzieciaki nie sa w stanie kontrolowac uderzen, a przy mlodych stawach kopanie i uderzanie w powietrze jest jes\zcze grozniejsze nizli u doroslych.
A sporty walki sa jak najlepsze dla kobiety. Raz ze powinna umiec sie bronic, dwa ze zyska dzieki temu pewnosc siebie.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
z jednej strony to oczywiście Boruta ma rację, ale jak patrze na niektóre zawodniczki, które np. robią przysiady z własnym, ważącym z 85 kg trenerem na karku, a potem patrzę na ich nogi jak założą krótkie spódniczki - o mój Boże, toż to niektórzy kulturyści nie mają takich przypakowanych ud ( oczywiście przesadzam ). Ja osobiście nie lubię jak kobieta wygląda jak facet. Po to są różnice płci, żeby je eksponować )

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Co masz do tej zawodniczki?


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
hehe nic ale i tak jestem przeciwnikiem uprawiania przez kobiety tak siłowych sportów jak judo. Co innego karate, aikido itp. A o bjj to sam nie wiem? Dużo czasu z treningu poświęcacie na rozwój cech jak siła, szybkość, wytrzymałość, czy raczej skupaicie się na technice?

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

thai box/muay thai

Następny temat

Coś o sportach walki

Wiecej