SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać? Nabrać wytrzymałość i spalić tłuszcz :)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Witam pewnie ten temat był nie raz więc przepraszam;d
Jestem kompletnie łysy w temacie ale mam zamiar kupić sobie rowerek spiningowy lub zwykły albo jakic inny;kompletnie nie mam o tym pojęcia chodzi mi o coś za w miarę przystępną cene tak do 800 A jak nie rowerek to może lepszym wyjściem była by bieżnia? I czy taka bieżnia najzwyczajniejsza za jakoś 500-600 zł to dobra inwestycja? Wielkie Dzięki :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Najlepiej karnet na siłownie, trening siłowy + dieta to podstawa w spalaniu tłuszczu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
na bieżnie za 500-1000 zł nawet nie patrz, badziew jakich mało minimum trzeba dać okolice 2500 by coś w miarę coś z niej było, w tej cenie do 1000 lepiej rowerek, moze lepiej zacznij od treningu siłowego w domowych warunkach.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
ladna pogoda jest,można pobiegać na dworze, pojeździć zwykłym rowerem...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śmierdzący zapach nowej ławki

WHEY premium