SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wy na to ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
Klient poprosił mnie i kumpla o rozpisanie cyklu takiego, żeby konkretnie spóchł. wymyśliliśmy coś takiego:

1) co trzeci dzień testosteron (bo to jest ten propionat czy jakto się pisze ten, co ma okres póltrwania właśnie 3 dni, zreszta tak polecał lekarz, który robił magisterkę ze sterydów
2) w poniedziałek i w czwartek strzał z deki
3) codziennie 3x po jednej tabletce mety (podobno jedna tabletka działa 3-4 godziny więc żeby cały czas utrzymać metabolizm + sylimarol jako osłonka)

Co wy na to ? Acha każdy strzał to zastrzyk z 1ml. Dieta zawiera około 250 g białka, klient waży koło setki (z czego 10 kg to w brzuchu )

pozdrawianm


tMQ
Overclockers.pl
tweaking & overclocking
[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
To znaczy będzie to dawało efekty, jak już mówiłem w innym twoim poście metanabol działa znacznie dłużej niż mówisz. Szczyt działania określa się na około 2 tygodnie(13-16dzien) przy czym łagodne działanie anaboliczne utrzymuje się dłużej. Deca jest długotrwała, więc zacznie działać po dłuższym czasie. Propionat wpłynie dobrze na samopoczucie i jako komponent
androgenny do deci i metanabolu.

Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chce spuchnac to walnijcie mu ome z ruska metka!!! Bedzie sie chlopak turlal po ulicy

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
I oc po omie i mietku ?!?!! spóchnie 9 kg z czego 5 spadnie, tu chodzi o dobrej jakości mięsieńi stabilny przyrost...

tMQ
Overclockers.pl
tweaking & overclocking
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, wiem. Zartuje tylko. Ale tak na powaznie to zamiast tescia wrzucilbym Wistrol, mniejsze skutki uboczne i mniejsze spadki

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winstrol i Primabolan daje raczej tylko sucha mase miesniowa zbytnio od tego nie spuchnie fakt ze po omce spuchł by jka balon po dobrych dawkach ale zejdzie mu sporo.Sam nie wiem co wziasc zeby pozadnie spuchnac procz tej omki od reszty tak nie na puchnie w krotkim czasie!Deca tez go nie na pompuje bo równierz daje suchy miesien i ma bardzo mala retencje wody!

POZDRAWIAM

LICZY SIE TYLKO SIŁA I MASA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2778
LEPSZY BY CHYBA BYL TESTESTERON PROLONGATUM I WTEDY BYS MUGŁ W PONIEDZIAŁEK TESTE RAZME Z DECĄ BIC I W CZWARTEK SAMEGO TESCIAKA, TYLE BY CI Z POWODZENIEM WYSTARCZYŁO,
POZDRAWIAM:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182


TMQ nie podales wagi ani wzrostu faceta, nie napisales tez co ostatnio bral i przez jaki okres czasu, wiec nie rozumiem jak ktokowiek tutaj moglby ocenic czy to co wymysliles jest ok czy nie. Zakladajac jednak, ze to co chcesz mu "zaaplikowac" przy pomocy swojego "lekarza od sterydow" nie jest jedynymi niewykorzystanymi przez niego srodkami w ciagu ostatnich 3ch miesiecy i po prostu inna kombinacja nie jest mozliwa to smiem uznac twoj pomysl za nienajlepszy. W tych dawkach propionat + deca + metka+250g bialka/dz ma dac konkretne spuchniecie? Mozliwe - pod warunkiem, ze to jego pierwszy cykl i ze facet wazy 60-70kg. Wiele osob tu na forum podchodzi do "towaru" zbyt niepowaznie... Nie mam na mysli problemow zdrowotnych bo o tym i tak nikt nie chce czytac ale mysle o czasie jaki marnujecie ukladajac cykle na podstawie niewiadomo czego dajace niewiadomo co... Nie szkoda wam tego czasu? Jesli ktos poswieci kilka godzin na solidne zbilansowanie diety, suplementow i ulozy sobie logiczny cykl treningowy i sterydowy to koledzy z szatni beda krecic glowami z niedowierzaniem i budowac mity o "megadawkach"... Chyba sie rozpisalem troche za bardzo... Krotko - jest mozliwe, ze kombinacja Testexu, Superanabolonu i Metanabolu da twojemu znajomemu rezultaty o ktorych nie snilo sie ani Tobie ani twojemu lekarzowi od sterydow... Ale dawki trzeba ustalic indywidualnie i czas ich przyjmowania okreslic bardziej precyzyjnie od wymieniania dni tygodnia... Do tego jak jush wspomnialem trening, dieta i suplementy... spadam... powiedz mi tylko jedno... co to qrva jest "konkretne spuchniecie"? hehehehehehe

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+Stanazol,Deca-Testosteron

Następny temat

prohormony u Cybera

Wiecej