SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to jest ta "siła"?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
<rotfl> jak w opisie, interesuje mnie siła, mam niecale 34 w bicu, cwicze 7 miesiecy i wyciskam 100kg na klate, a jak patrze na profile gosci ktorzy maja 45 w lapie i 2x tyle cm w klacie co ja a wyciskaja 115kg to normalnie sie zastanawiam jak to mozliwe. Co to jest wlasciwie ta sila, z czego sie bierze (bo chyba nie z masy i nie z samych wielkich miesni?)?? I bez napier****nia sie :D

ajt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
"Senegroth - zapewniam Cię, że i w TS, znacznie lepsze wyniki masz gdy pobudzasz klatkę zamiast ją omijać.

Zauważ, że pomimo znacznego rozwoju "chemii" wyniki aż tak strasznie nie odbiegły od magicznych 200 kilo. Owszem, mnóstwo ludzi pcha i po 250 - ale jak zdejmą koszulkę to dalej zostaje koło 200. Mój kumpel ważąc 76 kilo pchał 217 - to jest wynik."

Co nie zmienia faktu, że na zawodach startuje się na ogół w koszulce i pod nią się trenuje i pod wynik który robimy w "niej"

Swoją drogą to niezłych masz kumpli...50kg przebitki w koszulce to bardzo dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 395
kolego na fizyke nie chodzisz jest taki prosty wzór na to heheheh.A w kulturystyce siła to zecz drugo planowa chodzi o mase miesniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3488
ja znam goscia ktory ma 34 w bicu wazy 70 kg wzrostu ma 180 cm i ciska 115 kg

...płacz na treningu, śmiej się podczas walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 689
No podales ile wyciskaja, ale tutaj wazny jest staz, ty masz 7 miesiecy a on moze miec 3 lata i robil odpowiednie treningi a moze bral koks ?:D
Tego nie wiem, wiesz sama klata nie swiadczy o calym kulturyscie. Byc moze unoszenie ramion ze sztanga robil z 2x wiekszym ciezarem niz ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
glupio sformulowales pytanie, zaraz Cie zjada ze sie chwalisz ale coz:p, to jest tak ze sile ma sie w sobie, niektorzy maja po 38 wlapie a mecza sie z 90kg, sila cholera wie z kad sie bierze, wiem ze jak ktos ma 35- w lapie i podnosi 100kg+ mowia zaraz koks koks, mowie tak bo wiem to na wlasnym przykladzie:p sam podnosze 12x majac 35 w lapie i 70kg wagi, a z koksami raczej nie mialbym tyle wagi tylko wiecej na bank;] nie przejmuj sie opiniami i wyzwiskami ze koksujesz tylko lej burakow co szczyca sie ze podnosza po 130 a waza po 100kg+ ~~

Kurczak Ryz Kreatyna zrobia z Ciebie Sku*wysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bierze się to z dwóch składowych- wielkości mięśnia i wielkości impulsu nerwowego pobudzającego daną ilość włókien mięśniowych- widać więc że najlepiej jest jak mamy to i to, ale dużą siłą mogą dysponować stosunkowo newielkie mięśnie/wtedy jednak inny jest rodzaj treningu/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 689
No masz troche racji xbaranx.
Jak zaczynalem cwiczyc, razem z kilkunastoma kumplami nie wygladalem ani troche lepiej od nich, wrecz przeciwnie male miesnie, a wyciskalem na płaskiej duzo wiecej niz oni, zawsze lecialy teksty typu "Co ty wcinasz" itp, za to mialem slabszy biceps i barki, ale tego juz nie widzieli :D
Tak jak krzychu w swoim temacie pisal, ze dla wiekszosci liczy sie tylko płaska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
no bo taka jest prawda wysylalem posta jak byl topic a ktos wyslal rowno ze mna u gory i juz pisze ze pewnie koksuja, mnie to smieszy, 125kg na rekord mialem, setke 9 x podnioslem a wszyscy gadaja baran cos wpierdziela, "ty co ty jesz" smieszy mnie to bo co tydzien jestem nawalony, nie bawie sie w kulturyste ze nie pije tylko cwicze cwicze i cwicze, zdazaja sie miesiace ze laduje ostro w piwnicy talerzami ale tak jak teraz nic nie robie wakacje sa, a sila dalej taka sama, byc moze to dlatego ze to taka regeneracja ale coz kazdy ma inna sile, w sumie liczy sie wyglad a nie sila, sam wolalbym podnosic ze 100kg a miec w lapie troche wiecej, a niektorzy co nie maja problemu z nabieraniem masy a sila im nie idzie nie maja nic innego do roboty jak plotkowac ze ten i tamten na bank cos zarl

Kurczak Ryz Kreatyna zrobia z Ciebie Sku*wysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
xBaranX: nie no lajt nie pytaja mnie czy biore koksy bo na poczatku po 1 miesiacu 70 wyciskalem na raz, dopiero potem sila wzrosla wraz z treningiem a trenowalem duzo, no a chwalic sie tez nie mam za bardzo czym przy wynikach innych ale interesuje mnie to i np. czy genetyka i inne aspekty tez maja cos do tego? jak wytlumaczyc fakt ze sa bardzo chudzi I silni ludzie jak opisywany przez Sienkiewicza pan Podbipieta? ;d

I czemu na tym forum nie zrobia opcji "quote"?!

ajt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
tak już jest. tórjbojiści w kategorii do 90 kg wyciskają ponad 260 kg i nikt im nie mówi że to dziwne. Każdy ma inne mięsnie, jedni silne, drudzy duże, trzeci silne i duże, a czarci to chude cioty których 60 kg sztanga by zabiła.

ps napewno nie masz w klacie 2 x mniej niż goscie co mają 45 w łapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
StoPRO - to w dużej mierze kwestia genetyki, tego jak masz umiejscowione przyczepy, ilości włókien mięśniowych, i samych predyspozycji. Jedni mają strasznie silny grzbiet - a inni klatkę. Mam kumpla, który czy ćwiczy czy nie ćwiczy - zawsze wyciśnie 200. Nieważne czy wąsko czy szeroko. Bierze i wyciska.

Ja po roku ćwiczeń wyciskałem 70 kilo, a 100 kilo po 3 latach.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-06-09 11:58:12

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i bieganie

Następny temat

Posiadam pytanie typu lamerskie

WHEY premium