SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Co to jest ??

Wysłana -
Witam powie mi ktoś co to może być za suplement ?? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Wysłana -
Osoby w młodym wieku podatne są na różnego rodzaju podpowiedzi i sugestie kolegów i koleżanek w swoim wieku lub trochę starszych, wierząc w to, że skoro im się coś udało lub ich znajomym, to oni też muszą spróbować w ten sposób. Niestety łatwo w ten sposób narobić sobie poważnych problemów, między innymi zdrowotnych poprzez przyjmowanie np. różnego rodzaju niesprawdzonych substancji, które mogą się okazać silnymi lekami. Pomysły młodzież i dzieci są różne i można spodziewać się nawet żartu z ich strony, żeby zobaczyć, jak inny kolega zareaguje na dany lek, przekonany, że jest to środek na przyrost masy mięśniowej.

Podobną sytuację mamy w Twoim przypadku. Kolega dał Ci tabletki nieznanego pochodzenia, sugerując dobry środek na budowę masy mięśniowej, a Ty myślisz, że weźmiesz kilka tabletek i będziesz wyglądał jak kulturysta. W tym celu niestety trzeba wielu lat treningów i trzymania się diety, a nie tabletek. Szczególnie nieznanego pochodzenia.

Co jest w owych tabletkach, nie ma najmniejszego znaczenia. Pierwsze co powinieneś zrobić, to w ogóle tego nie brać od kolegi. Tego uczą mamy swoje dzieci już w wieku kilku lat. Jak widać, nie słuchałeś uważnie. Plusem bez wątpienia jest to, że jednak spytałeś na forum, zanim spożyłeś te produkt. Bez względu na to, co to jest, powinieneś to wyrzucić. Kolor i kształt tabletki sugeruje Universal Daily Formula. Czyli kompleks witamin i składników mineralnych. Najlepiej zrobisz, jak zamiast zastanawiać się nad tabletkami udasz się na trening i zjesz solidny posiłek, a ewentualne suplementy, z czasem będziesz kupował, że sprawdzonego źródła: https://www.sfd.pl/sklep/.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pierwszy raz widzę takie tabletki. Poza tym nawet jak wygląda jak jakiś supelemnt to moze być to co innego.
Wysłana -
Te tebsy wyglądają jak jajka przepiórcze
Wysłana -
Fajne są takie tematy . Szkoda ze nie mamy opcji jasnowidzenia
Wysłana -
ja się jeszcze zastanawiam czy to brązowe to nie jest przypadkiem jakiś nalot ze starości czy coś.
Wysłana -
Też tak myślę, tym bardziej że dziura na środku to można przypuszczać że nie były w super warunkach przechowywane.
Wysłana -
cokolwiek to nie jest, nadaje sie do kosza
Wysłana -
Ja mam podobno tabsy z zenszeniem ale bez tych kropek.
Wysłana -
Wilgocią albo wodą zaszły stad te kropki. Jakieś ziołowe z pewnością. Kiedyś coś łykałem o podobnym wyglądzie ale nie przypomnę sobie
Wysłana -
Niestety nie da się tego określić. W jakim celu jest Ci to potrzebne?
Wysłana -
Kolega mi to dał a mam 16 lat staż 1,5 roku na Silce I mówi że to są robione przez jego kolegę z angli i ze w tym jest hyperpamp creatina dużo zawartość cynku i innych ale coś w to.Nie wierzeee dziękuję za odp
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź