SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to jest ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 97
Witam powie mi ktoś co to może być za suplement ?? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Osoby w młodym wieku podatne są na różnego rodzaju podpowiedzi i sugestie kolegów i koleżanek w swoim wieku lub trochę starszych, wierząc w to, że skoro im się coś udało lub ich znajomym, to oni też muszą spróbować w ten sposób. Niestety łatwo w ten sposób narobić sobie poważnych problemów, między innymi zdrowotnych poprzez przyjmowanie np. różnego rodzaju niesprawdzonych substancji, które mogą się okazać silnymi lekami. Pomysły młodzież i dzieci są różne i można spodziewać się nawet żartu z ich strony, żeby zobaczyć, jak inny kolega zareaguje na dany lek, przekonany, że jest to środek na przyrost masy mięśniowej.

Podobną sytuację mamy w Twoim przypadku. Kolega dał Ci tabletki nieznanego pochodzenia, sugerując dobry środek na budowę masy mięśniowej, a Ty myślisz, że weźmiesz kilka tabletek i będziesz wyglądał jak kulturysta. W tym celu niestety trzeba wielu lat treningów i trzymania się diety, a nie tabletek. Szczególnie nieznanego pochodzenia.

Co jest w owych tabletkach, nie ma najmniejszego znaczenia. Pierwsze co powinieneś zrobić, to w ogóle tego nie brać od kolegi. Tego uczą mamy swoje dzieci już w wieku kilku lat. Jak widać, nie słuchałeś uważnie. Plusem bez wątpienia jest to, że jednak spytałeś na forum, zanim spożyłeś te produkt. Bez względu na to, co to jest, powinieneś to wyrzucić. Kolor i kształt tabletki sugeruje Universal Daily Formula. Czyli kompleks witamin i składników mineralnych. Najlepiej zrobisz, jak zamiast zastanawiać się nad tabletkami udasz się na trening i zjesz solidny posiłek, a ewentualne suplementy, z czasem będziesz kupował, że sprawdzonego źródła: https://sklep.sfd.pl/.




Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pierwszy raz widzę takie tabletki. Poza tym nawet jak wygląda jak jakiś supelemnt to moze być to co innego.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Te tebsy wyglądają jak jajka przepiórcze
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Fajne są takie tematy . Szkoda ze nie mamy opcji jasnowidzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja się jeszcze zastanawiam czy to brązowe to nie jest przypadkiem jakiś nalot ze starości czy coś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Też tak myślę, tym bardziej że dziura na środku to można przypuszczać że nie były w super warunkach przechowywane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
cokolwiek to nie jest, nadaje sie do kosza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam podobno tabsy z zenszeniem ale bez tych kropek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wilgocią albo wodą zaszły stad te kropki. Jakieś ziołowe z pewnością. Kiedyś coś łykałem o podobnym wyglądzie ale nie przypomnę sobie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Niestety nie da się tego określić. W jakim celu jest Ci to potrzebne?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 97
Kolega mi to dał a mam 16 lat staż 1,5 roku na Silce I mówi że to są robione przez jego kolegę z angli i ze w tym jest hyperpamp creatina dużo zawartość cynku i innych ale coś w to.Nie wierzeee dziękuję za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Granulki na dnie rozpuszczonej odżywki

Następny temat

Spalacz mocny dla kobiety

WHEY premium