SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to daje?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 515
Małe pytanko, co daje trening tegu typu, ze koleś macha serie na biceps, potem szybko triceps i jeszcze cośtam i dopiero potem odpoczywa?? jeżeli w czymś taki terning pomaga to jakie grupy mięsni powinno sie łączyć ??

Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Michail byl bym ci bardzo wdzieczny gdybys pomogl mi rozpisac dobry plan na superserie na triceps biceps jakich danych potrzebujesz?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Chodzi Ci o trening z zastosowaniem superserii-owszem jest niezły-co daje?-zwiększa intensywność treningu,ale nie polecam początkującemu-dopiero po ładnych kilku miesiącach treningu jest dopiro sens to stosować.Pozdr/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Przede wszystkim jak kolega napisal powyzej nie jest to trening dla poczatkujacych! Laczyc mozna raczej tylko biceps z tricepsem, szczegulnie na mase to nie daje za duzo rezultatow, a jesli chodzi o rzezbe to polecam. Sam osobiscie stosowalem superserie tylko przez jeden okres i nie jestem szczegulnie zachwycony ale na kazdego dziala inaczej wiec nie zaszkodzi probowac, czlowiek uczy sie na blendach.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
xAWIER-niestety nie mogę się z Tobą zgodzić
superserie są możliwe do wykonania jak najbardziej w obrębie całego ciała(wszędzie tam,gdzie mięsnie dzialają przeciwstawnie), dobre efekty dają również w cyklu budowania masy-są jednym z elementów podnoszących intensywność treningu i skracającym jego czas trwania.Owszem są również b.dobre w cyklu rzeźby,czy też wytrzymałości,ale nie tylko.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Michali nie do konca. Powiecmy ze klatka i plecy sa naprzeciwne tak? Z tego co piszesz to tak wynika ale nie powinno sie a nawet nie mozna cwiczyc dwoch duzych parti miesni na jednym treningu wiec nadal sie z toba nie zgadzam. A jesli chodzi o superserie to podkreslilem ze sa oparte na moim doswiadczeniu (i nie tylko). I nadal nie zmienie swojego zdania. Jeszcze jedno jesli nie robisz przerwy w superseriach np. biceps-triceps bo taka jest zasada to czyni to bardziej treningiem jakosciowym (bardziej areobowym)niz treningiem na mase. Przeciez to oczywiste ze jak robisz rzezbe to skrucasz przerwe miedzy seriami jak najbardziej a na mase je wydluzasz nawet do 2 minut.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Xawier-z całym szacunkiem,ale to co piszesz świadczy tylko o małej wiedzy z zakresu metodyki treningu-owszem wiesz,że gdzieś dzwoni, ale nie bardzo wiesz, w którym to kościele.Jeśli jesteś gotów na merytoryczną i kulturalna dyskusję-pozabawioną podtekstów osobisatych-gotów jestem szerzej omówić ten temat.Pozdrawiam i nie bierz tego sobie do serca-mnie zależy jedynie na tym, by forum zawierało jedynie sprawdzone i prawdziwe informacje,a nie domysły-w mojej wypowiedzi nie ma nic osobistego.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Michail ja natomiast zostaje przy swoim a moja wiedze pochodzi od mojego dobrego qumpla wice prezesa TS. a jestem pewien tego co pisze.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tak-tylko,że Ty naginasz fakty i metody do swojej koncepcji posługując siue zdaniami wyrwanumi z kontekstu,co po złożeniku do kupy nie ma większego sensu-więc nie zastawiaj sie wykształconymi kolegami, bo oni z pewnością nie przyznali by Ci racji. Spłycasz temat i tyle-jak juz powiedziąłem-jnęsli jesteś gotów na konkretną i uczciwą dyskusje-to możemy pogadac -jeśli nie-zakończ temat.Proste.No chyba,że uważasz, że już wszystko wiesz...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
cze
ja sie nie znam
ale wiem co w moim przypadku skutkowalo
i najwieksze przyrosty mialem jak robilem superserie
biceps+triceps
(male to male ale zawsze jakies:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Michail przeciez jak tylko chcialem pogadac z toba na czacie? A ty juz mnie usuwasz?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Michail widze ze za przeproszeniem potrzebujesz edukacji wiec podaj czas i miejsce ja jestem zawsze gotowy na mala lekcje z twojej lub mojej strony.

Jeśli uważasz,żae to brzmi, jak zaproszenie na chata-to musisz precyzowac nieco dokładniej o co Ci chodzi-zabrzmiało to zupełnie inaczej i dobrze o tym wiesz. Jeśłi chcesz, by wytłumaczyc Ci, gdzie popełniasz błędy w swoim rozum0owaniu to służę:

1."Przede wszystkim jak kolega napisal powyzej nie jest to trening dla poczatkujacych! Laczyc mozna raczej tylko biceps z tricepsem, szczegulnie na mase to nie daje za duzo rezultatow, a jesli chodzi o rzezbe to polecam. Sam osobiscie stosowalem superserie tylko przez jeden okres i nie jestem szczegulnie zachwycony ale na kazdego dziala inaczej wiec nie zaszkodzi probowac, czlowiek uczy sie na blendach."

Moja odpowiedź:
xAWIER-niestety nie mogę się z Tobą zgodzić
superserie są możliwe do wykonania jak najbardziej w obrębie całego ciała(wszędzie tam,gdzie mięsnie dzialają przeciwstawnie), dobre efekty dają również w cyklu budowania masy-są jednym z elementów podnoszących intensywność treningu i skracającym jego czas trwania.Owszem są również b.dobre w cyklu rzeźby,czy też wytrzymałości,ale nie tylko.Pozdro/


2.Michali nie do konca. Powiecmy ze klatka i plecy sa naprzeciwne tak? Z tego co piszesz to tak wynika ale nie powinno sie a nawet nie mozna cwiczyc dwoch duzych parti miesni na jednym treningu wiec nadal sie z toba nie zgadzam. A jesli chodzi o superserie to podkreslilem ze sa oparte na moim doswiadczeniu (i nie tylko). I nadal nie zmienie swojego zdania. Jeszcze jedno jesli nie robisz przerwy w superseriach np. biceps-triceps bo taka jest zasada to czyni to bardziej treningiem jakosciowym (bardziej areobowym)niz treningiem na mase. Przeciez to oczywiste ze jak robisz rzezbe to skrucasz przerwe miedzy seriami jak najbardziej a na mase je wydluzasz nawet do 2 minut.

Moja odpowiedź:

"Powiecmy ze klatka i plecy sa naprzeciwne tak? Z tego co piszesz to tak wynika ale nie powinno sie a nawet nie mozna cwiczyc dwoch duzych parti miesni na jednym treningu wiec nadal sie z toba nie zgadzam. "--
Owszem klatka i plecy sa naprzeciwne-a można je łączyc na jednym treningu,ale z racji tego,że są to-jak zauważyłes duże grupy-polecam teki zestaw dopiero zaawansowanym.Nigdzie nie jest napisane,że nie wolno roibić 2 dużych partii na 1 treningu-nie poleca sie tego poczatkujacym i średnio zaawansowanym,ale zaawansowani-czemu nie-Arnold dla przykładu tak trenował-patrz "AĆ"

"A jesli chodzi o superserie to podkreslilem ze sa oparte na moim doswiadczeniu (i nie tylko"-no i wszystko jasne-sam się przyznajesz,że Twouje doświadczenie z s.seriami jest raczej ubopgie-więc dlaczego zabierasz głos w sprawie o której masz tylko mgliste pojęcie??

"Jeszcze jedno jesli nie robisz przerwy w superseriach np. biceps-triceps bo taka jest zasada to czyni to bardziej treningiem jakosciowym (bardziej areobowym)niz treningiem na mase."
-To już mistrzostwo-jeśli wg.Ciebie trening z zastosowaniem s.serii jest aerobowym-kolego mylisz pojęcia.Owszem, jeśli cały trening bedzie wyglądał tak,że będzie się skałdał z samych s.serii lub serii łączony,a przerwy pomiedzy s.seriami i s.łączonymi będą małe-minimalne-to taki trening nadaje się tylko na wytrzxymałośc i rzeźbę,ale nie zaskoczyłeś,że trening składający sie z s.serii i s.łączonych moze byc zdecydowanie na masę-jak to zrobić-po prostu pomiedzy kolejnymui s.seriami i s.łączonymi stosujesz przerwy o długości takiej jak pomiędzy singloweymi seriami w cyklu masy-i wszystko.Proponuję poczytaj(tylko nie co trzecią linijkę)o zastosowaniu i zasadności treningu s.serii,a potem wyrażaj opinie, bo jak narazie widze u Ciebie poważne braki w merytorycznym przygotowaniu do dysucsji na ten temat.

Poza tym może słyszałeś o treningu na masę jakościową??Np. Piotra Głuchowskiego-możes poczytac w 1 z nr. "Sportu dla Wszystkich"

Pozdrawiam i bez urazy-po prostu nie próbuj byc mądrzejszy od samego siebie i miej na tyle odwagi cywilnej,by przyznać się do błędu.To tylko źle świadcvzy o Tobie,ze tego nie potrafisz.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko

Następny temat

kiedy suplementy do tej diety?

WHEY premium