SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz wsysnąć? :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
Witam! Od miesiąca przyjmuje Creatine XTRA firmy Activlab oraz BCAA Xplode firmy Olimp + ofc rozsądna dieta. Ww. odżywki mają się już ku końcowi i stąd moje pytanie w co teraz zainwestować?
Zależy mi na złapania masy bez obrastania w tłuszcz więc gainery odpadają.. Docelowo masę chce pociągnąć do połowy marca, a później rzeźbienie.

Wiek: 25 lat
Wzrost: 183cm
Waga: 78kg

Dodam, że mój staż na siłowni to ok 5-6 lat z różnymi przerwami (od ok 3 miesięcy ćwiczę regularnie i intensywnie).

Dzięki z góry za wszystkie wskazówki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jaki rozklad b/w/t w diecie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
Ćwiczę rekreacyjnie - aż tak napalony nie jestem żeby liczyć każdy gram białka, węgli itp. itd.....

Co mogę jedynie powiedzieć na temat diety, to dużo białego sera, mięska (głównie pierś z kurczaka i indyka), ew rybka (ale to rzadziej), jogurty itp. Z węgli to głownie tylko pieczywo razowe (zero ziemniaków, ew ryż) + ofc warzywa...

Generalnie jem na czuja, ale staram się jeść mądrze..

I ponawiam pytanie, co zakupić? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
licz sobie mniej wiecej , duzo osob mysli ze ma wyliczone do grama i tyle bb,ww,t dostarcza a wcale tak nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak dlugo jesz kreatyne, i jak dawkujesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
Kreatyne jem od 4 tygodni i starczy mi jeszcze na ok tydzień..
A dawkowanie - 5-7g przed treningiem, tyle samo po treningu.
W dni nietreningowe 1 porcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Zrób j/w oblicz bilans m/w, bo być może sam o tym nie wiesz a masz spory brak kcal w diecie i masa może iść ciężko. Więc ogarnij dokładniej dietę, a skoro jakiś miesiąc jedziesz na krecie to możesz przedłużyć jeszcze o miesiąc cykl i bd 8tyg. Możesz ciągnąć dalej na zwykłym Mono lub np. spróbować jakiegoś prostego stacka np. CP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
No rozumiem, że trzeba jeść, ale przez wakacje walczyłem z brzuszkiem, teraz jest wszystko fajnie, ogólnie rosnę i nie chce, żeby znowu mi opone wywaliło :P

Czuję, po obserwacjach, że z dietą jest ok, mało węgli dużo białka, brzuszek spada, w barach, łapach i klacie rosnę - proste pytanie, które ponawiam... po miesiącu kreatyny i BCAA co teraz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mozesz pociagnac jeszcze cykl drugie tyle nawet.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 132
Dzięki - w takim razie jakiś monohydrat przetestuje + BCAA i ewentualnie jakieś białko sobie zakupie :)
Czy jakieś konkretne produkty polecacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który najlepszy

Następny temat

Gainer uzupełniony izolatem białka

WHEY premium