SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie dzieje z siecią Gymnasion

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
Zmykają kolejne kluby. Słyszałem, że mieli jakieś problemy finansowe, ale niech ktoś lepiej poinformowany oświeci mnie maluczkiego.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Witajcie,
Z pewnoscia część z Was chce kontynuować członkostwo w fitness klubach. Zapraszam na trening do Holmes Place Energy Arkadia. Zgloszenia na fitness, silownie, spinning, kickboxing kierujcie na [email protected]. Wystawię zaproszenia w odpowiedzi na nadesłane maile. Pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696
wykańcza ich konkurencja. Gymnasion ma problemy finansowe i mniej dochodowe punkty zamyka, a otwiera w miejscach bardziej dochodowych. Jednorazowe wejścia: 50 zł troche przesada moim zdaniem nawet jak na klub o takim "standardzie".

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7170
50 zyla jednorazowe wejście to chyba tam modelki ocierają pot między seriami. Ja dodaje dyszke i mam miesięczny karnet, od poniedziałku do niedzieli bez ograniczeń, full osprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
A ja dodaje 20zł i mam 2 karnety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja za 60zł miesięcznie mogę wejść na każdą siłownie, basen w Polsce, który jest obięty Benefit systemem (a bardzo dużo jest nim objętych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
ech... a ja muszę płacić 130 za karnet open... zachciało mi się burżujskiej warszawski...

Swoją drogą ktoś zna jakąś dobrą siłownię tylko dla pań na ursynowie/mokotowie. Mnie małżonka narzeka, że z pakierami to ona nie będzie ćwiczyć, bo się boi.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie są to sprawdzone informacje a raczej zasłyszane z różnych firmowych źródeł ale Gimnazjon podpisał podobno upadłość i z tego co wiem do końca roku chyba tylko ma być.
Znam sie z kilkoma ich instruktorami i mowią podobnie.
Jednak to tylko zasłyszane info

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@Marcin4_, jak przeglądałem net to natknąłem się na podobne informacje. Dotyczyły jednak jakiegoś franczyzowanego klubu.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Możliwe chociaż jest duże prawdopodobieństwo, że te warszawskie też zamkną.
Są też przecieki, że ma na ich miejsce np w okolicy Bielan wejść PURE.
Tyle mi się obiło:)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
w Bydgoszczy też zamknięty,
nie płacili pensji od maja swoim pracownikom,
kontakt nawet z nimi ograniczyli tylko do @ na które odpowiadali gdy przychodziła na to ochota.
Pracowników o zamknięciu klubu poinformował.....właściciel Drukarni,
NIE ZARZĄD GYMNASION,
NIE PRACODAWCA,
NIKT Z GYMNASIONU!!!!!!
TYLKO WŁAŚCICIEL OD KTÓREGO PODNAJMOWALI LOKAL

Oszukiwali wszystkich dziś dostałam z wiarygodnego źródła wiadomość, że zgłosili upadłość w sądzie.

W klubie bydgoskim podnajęłam miejsce pod gabinet kosmetyczny przekształciłam miejsce po "przedszkolu".
Remont, który wykonałam - wcześniej uzgodniłam warunki z właścicielem DRUKARNI jakich mogę dokonać zmian aranżacyjnych - NATOMIAST KLUB BYŁ NA BIEŻĄCO INFORMOWANY O POSTĘPACH -

- w pomieszczeniu unosił się nieprzyjemny zapach kanalizacyjny a dlaczego?
.....bo instalacja wodna była do wymiany, brakowało syfonów,
- w pomieszczeniach brakowało instalacji elektrycznej,
położyłam 100 metrów kabla
- wymieniłam podłogi, kafle w łazience - przebudowałam całość
- pomalowałam

Klub zobligował mnie abym od 1 lipca uruchomiła działalność oraz na preferencyjnych warunkach traktowała klientki klubu. Koszt remontu 25 tyś. moje środki.

Nie dość, że straciłam własne środki, energię na tworzenie sprzyjających warunków do odpoczynku, gdzie nie było traktowania klientki jak przy kasie w supermarkecie im szybciej tym kolejka mniejsza....itp.

Każda z nich miała czas na wytchnienie, szeroki wachlarz usług,
klimat tworzyły również widok na park - zielone korony drzew oraz sztuczny staw z kaczkami.
Zobaczcie sami zdjęciach na galatea-spa.pl

Dodać należy, że mam teraz ZAKAZ wykonywania usług wydany przez Centrum Handlowe Drukarnia Bydgoszcz,
nowe negocjacje umowy najmu,
straty w klientkach - niemożność obsługiwania stałych klientek

Także Wasze problemy z odzyskiwaniem karnetów to ułamek tego co ja wtopiłam

ps.strona nadal w budowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
galateaQ jak czytam to co napisałaś to mi jedno hasło na myśl przychodzi "CZEPIŁO SIĘ g**** OKRĘTU, I MÓWI PŁYNIEMY" Te twoje pomalowałam, położyłam, wymieniłam itd. Nie ty tylko firma której zleciłaś remont.
Co nas twoje żale obchodzą? Nic, więc idź z tym do sądu a nie rejestruj się na SFD żeby się wypłakać!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

twarog, kazeina

Wiecej